23 Yaşında 9 Takım Gezip Bu Sezon 20 Maçta 1 Gol Atan Erasmus Enes: "Milli Takımda Gol Atarsam Getafelilere Ne Derim Dostum?"

23 Yaşında 9 Takım Gezip Bu Sezon 20 Maçta 1 Gol Atan Erasmus Enes: "Milli Takımda Gol Atarsam Getafelilere Ne Derim Dostum?"

Bursaspor'dan geleceğin süperstarı olarak Manchester City'e transfer olduğunda büyük bir beklentiyle izlediğimiz Enes Ünal, emin adımlarla Evliya Çelebi olma yolunda ilerliyor. 23 yaşındayken 9 takım değiştiren (Bursaspor, Manchester City, Genk, NAC Breda, Twente, Villarreal, Levante, Real Valladolid, Getafe) ve arkadaşları tarafından Erasmus Enes diye seslenilen genç golcünün Milli Takıma seçilmesinin yankıları devam ediyor.

19 Maçta gol atamamıştı

LA Liga'da çıktığı 19 maçta gol atamayan golcü oyuncu, ağları sarsmayı son maçında başarmıştı. Milli Takıma oyuncu almak için son dakikada maçları apar topar izleyen Şenol Güneş, son maçta Enes'in gol attığını görünce kampa davet etti. Enes Ünal'ın Milli Takım'da oldukça stresli olduğu görüldü. Bunun sebebi ise çok başkaydı.

"Getafelilere ne diyeceğim dostum?"

Enes Ünal'ın bu sezon sadece 1 gol atması sebebiyle kendisini üzgün hissettiği öğrenildi. Milli Takım'a çağırılmayı kendisinin de beklemediğini belirten Enes Ünal, "Şimdi dostum ben bu maçta gol atsaydım Getafeliler ne düşünürdü hiç düşündün mü? Madem gol atıyordun bizim takımda da gol at demezler miydi? Ben her şeyi ölçüp tartıyorum. 9 tane boşuna takım gezmedim ben. Biraz uyanık olmak lazım dostum" dediği öğrenildi.

 

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı