Ali Koç, Fenerbahçelilerin Halı Saha Turnuvalarında Kazandıkları Şampiyonlukların da Sayılmasını İstiyor!

Ali Koç, Fenerbahçelilerin Halı Saha Turnuvalarında Kazandıkları Şampiyonlukların da Sayılmasını İstiyor!

28 adet şampiyonluklarının tescil edilmesi için büyük uğraşlar veren Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, beşinci yıldızı takmak için sene sonunu beklemek istemiyor. 2 şampiyonluk sonrası 6 yıldızlı formayla sahaya çıkmak isteyen Fenerbahçe’de gözler Türkiye Futbol Federasyonu’nun alacağı karara çevrildi.

“Acun’un turnuvaları boşuna mı yapıldı?”

Başkan Ali Koç’un, Acun Ilıcalı’dan bilgi istediği gelen haberler arasında. Daha önce yapılan “4 Büyükler Salon Turnuvası” organizasyonunda kupa kaldıran Fenerbahçe’nin bu şampiyonluğunun neden sayılmadığını sorduğu iddia ediliyor. “Bizim futbolcularımız oynamadı mı? Oynadı. Bu turnuvada bizim amblemimiz kullanıldı mı? Kullanıldı. Bunu ayrı olarak TFF’ye bildirelim. Acun’un turnuvaları boşuna mı yapıldı yani?” Dediği öğrenildi.

6. Yıldızı takmak için özel turnuva!

Fenerbahçe’nin efsane 10 numarası Alex, teknik direktör olmak için telefon beklerken ilginç bir mesajla güne başladı. Acun Ilıcalı’nın 4 büyük takımda oynamış olan futbolcularla yapacağı turnuvada Fenerbahçe’yi temsil etmesi için çağrıldığı öğrenildi. Ilıcalı’nın “Daha önceki organizasyonla 29, bunu da kazanırsak 30 şampiyonluğumuz olacak Alex. Altıncı yıldızı takmak sana düştü” dediği öğrenildi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı