Ali Koç ile Acun Ilıcalı Arasında Büyük Gerilim! "Mesut Özil'i Survivor'a Transfer Ediyorum"

Ali Koç ile Acun Ilıcalı Arasında Büyük Gerilim! "Mesut Özil'i Survivor'a Transfer Ediyorum"

Kaçan şampiyonluk sonrasında Fenerbahçe'de yeni sezon için transfer çalışmaları devam ederken Başkan Ali Koç ile Acun Ilıcalı arasında büyük bir gerilim olduğu iddia edildi. Bu sezon bol bol "Hayırlı Cumalar" paylaşımı yaparak taraftarın gönlüe taht kuran Mesut Özil için iki ismin farklı planları olması tartışmalara yol açtı. Mesut Özil'in kontratının 2 sene daha devam ettiğini söyleyen Ali Koç buna karşı çıkarken, Acun Ilıcalı ise "Bu kadar para verdik başkanım, bari Survivor da görsün şimdiden" diyerek tansiyonu arttırdı.

"Ödül oyununda çok iş yaparım"

Acun Ilıcalı'nın Mesut Özil'e yaptığı Survivor'a katılma teklifine başarılı futbolcunun sıcak baktığı gelen bilgiler arasında. Acun Ilıcalı'nın "Bak Mesut, burada görüyorsun kış geliyor Erzurum'a gidiyorsun, Sivas'a gidiyorsun. Bak sen yıldız futbolcusun. Dominik'e gidelim. Hava güzel, sana da orada Diriliş Ertuğrul izletirim. Bu yaştan sonra kendini yorma" dediği öğrenildi.

Mesut Özil ise yıldız kaprisi yaparak "Benim zaten oyum var Acun Abi, dokunulmazlık oyunlarında pek kendimi yormam ama ödül oyunlarında hırs yaparım. Bunu göze alıyorsan seve seve Survivor'a katılırım" dediği gelen bilgiler arasında.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı