Alisson Becker Yeni İmajını Aşiret Dizilerine Borçlu Olduğunu Söyledi: "Zengin Ağanın Asi Oğlu Rolü İçin Yaratıldım"

Alisson Becker Yeni İmajını Aşiret Dizilerine Borçlu Olduğunu Söyledi: "Zengin Ağanın Asi Oğlu Rolü İçin Yaratıldım"

Liverpool'un başarılı kalecisi Alisson Becker'in yeni imajı sosyal medyada büyük bir beğeni topladı. Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi kalecisi ise bu imajını Türk dizilerine borçlu olduğunu söyledi. İzlediği ATV dizilerinden oldukça etkilenen Brezilyalı kalecinin sıkı bir Osmanlı hayranı olduğu öğrenildi.

Liverpool Ülkü Ocakları durumdan memnun

Sosyal medyada oldukça beğenilen tarzı hakkında yapılan yorumlarda, Liverpool ülkü ocaklarının bu durumdan dolayı oldukça memnun olduğu gözlemlendi. Brezilyalı kalecinin yıllardır aradığı saç ve bıyık şeklinin bu olduğu öğrenildi. Yakın zamanda Liverpool ülkü ocakları Brezilyalı kaleciye bıyık burma hareketini göstereceği gelen söylentiler arasında.

Ozan Kabak etkisi

Ozan Kabak ile aralarından su sızmayan Alisson Becker'in yeni imajında Türk futbolcunun payı olduğu da öğrenildi. Ozan kabak'ın Alisson Becker'e Türk dizilerini izlettiği ve "Ağabey sende de tam Türk tipi var, bir bıyık bırakıp tebessüm ettin mi al sana artist. Bizim ülkedekiler böyle tarzı çok severler ağabey. Eğer Allah korusun sakatlanırsan falan bizim memlekette sana iş ayarlarız. Kıvanç Tatlıtuğ bir, sen iki olursun" dediği ve başarılı kaleciyi ikna ettiği öğrenildi.

Öte yandan Alisson Becker'in, "İzlediğim Türk dizilerinde kendimi buldum. Zengin bir ağanın boyun eğmez, sert, güçlü oğlu için yaratıldığımı düşünmeye başladım. Dizi olmasa bile en azından bir sinema filmiyle kariyerime devam edebilirim. Osmanlı dizileri çeken yapımcılardan şimdiden teklif almaya başladım bile" dediği öğrenildi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı