Aşırı Doz Liverpool Romantizmine Maruz Kalan Kenan İ(26) Arkadaşlarıyla Buluşmaya Gitmeden Mide Bulantısı Hapı Alıyor

Aşırı Doz Liverpool Romantizmine Maruz Kalan Kenan İ(26) Arkadaşlarıyla Buluşmaya Gitmeden Mide Bulantısı Hapı Alıyor

Son zamanlarda sosyal medyada artan "Liverpool dilenciliği" gerçek hayatta yaşamamımızı etkilemeye başladı. "You will never walk alone" romantizminden kaçışının olmadığını gören gençler soluğu eczanelerde alıyor.

Jürgen Klopp ve onun yönetimindeki Liverpool'a yapılan övgüler can sıkıcı hale geldi de geçiyor. Steven Gerrard, Robbie Fowler gibi isimleri ezberleyen ama asla futbol izlemeyen romantiklerinin bu vıcık vıcık hali gözlerden kaçmıyor.Aşırı doz Liverpool sempatizanlığına maruz kalan Kenan İ(26) ise kendince bir yöntem bulmuş.

"Ağız tadıyla sohbet edemez olduk"

Bizlerle röpartaj yapmak için gelen Kenan İ.'yi karşılarken öncelikle pencereleri açtık ve sorular sorduk. "Nedir bu mide bulantısının sebebi Kenan?" 

"Futbolu çok iyi bilmeyen ama Liverpool'u tutan bir arkadaş grubuna sahibim. Her maç öncesinde bıkmadan usanmadan "You will never walk alone" şarkısını söylüyorlar. Anfield ruhu falan diyorlar. Manchester United'ın tarihinin daha çok başarılarla dolu olduğunu söyleyince deliriyorlar. Bu durumdan çok sıkıldım. Ağız tadıyla sohbet edemez olduk.

E-devlet detayı

İki kuşak akrabasının adını bilmeyenler, E-Devlet'ten soy ağacını öğrenince şaşkına dönenler bana Kenny Dalglish'i övüyor ağabey. Kenny Dalglish 69 yaşında. En iyi ihtimalle dedeleri onun futbolculuğunu görmüştür ama o zaman neredeyse televizyon yoktu. Öve öve bitiremiyorlar. Messi'yle kıyaslıyorlar. Artık buluşmalara giderken mide bulantısı hapı alıyorum. Bu dilencilik midemi bulandırıyor ağabey" diyerek cevap verdi.

Tüm futbolseverleri Liverpool dilencileri konusunda bir kez daha uyarıyoruz. Kenan İ'nin başına gelenler hepimize ders olmalı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı