Atalanta Yönetimi, Futbol Takımının Hepsine Eşek Tıraşı Yapan Berberin Görevine Son Verdi

Atalanta Yönetimi, Futbol Takımının Hepsine Eşek Tıraşı Yapan Berberin Görevine Son Verdi

Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Real Madrid'e evinde 1-0 yenilen Atalanta'da moraller bir hayli bozuk. Ev sahibi avantajını değerlendiremeyen İtalyan ekibi çeyrek final ümitlerini rövanşa saklarken gecenin flaş haberi muhabirlerimize ulaştı. Atalanta yönetimi sahalarda ender rastlanan bir karara imza atarak takımın berberiyle yollarını ayırdı.

Kaptan Toloi'ye özenle eşek tıraşı yapılmış

Real Madrid gibi dünya devinin karşısına çıkan Atalanta futbolcularının tıraşı oldukça dikkat çekiciydi. Er gazinosuna koyulsa sırıtmayacak saç tıraşıyla boy gösteren futbolcuların soyunma odasında birbirlerinin kafalarına bakarak gülüştükleri iddia edildi. Kaptan Toloi kendi tıraşı hakkında yapılan esprilere dayanamayıp soyunma odasını savaş alanına çevirdi.

İlk 11'de oynayan oyuncuların hepsinin çirkin tıraşı yöneticilerin de dikkatini çekti. Bergamo'da esnaf berberi olan Simeone Paccioli'yi sezon başında takımın berberi yapan yöneticiler zararın neresinden dönersek kardır dediler. Atalanta teknik direktör Gian Piero Gasperini ise maçın ardından "Kör biri olsa daha güzel tıraş ederdi. Futbolcularımı sahada tanıyamadım" dedi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı