Avrupa Ligi Dağılmadan Önce Ses Çıkmayan Futbolcular, Lig Dağılınca Şova Başladı: "Para Her Şey Değildir, Yersen"

Avrupa Ligi Dağılmadan Önce Ses Çıkmayan Futbolcular, Lig Dağılınca Şova Başladı: "Para Her Şey Değildir, Yersen"

Avrupa Ligi rüyasının sona ermesiyle birlikte ligler aynı şekilde oynanmasına karar verildi. Çıktığı ilk gün sessizliğini koruyan futbolcular ise Avrupa Ligi'nin dağılmasıyla birlikte şov yapmaya başladı. İlk gün toplumun nabzını ölçen futbolcular baktılar ki taraftarlar bu duruma karşı çıkıyor kulüpler birlikten yavaş yavaş ayrılıyor, hemen klavye delikanlılığı yapmaya başladı.

Liverpool kaptanına milyon sayıda beğeni

Jordan Henderson sosyal medyadan yaptığı açıklamada: "Bundan hoşlanmadık ve gerçekleşmesini istemiyoruz. Bu, bizim ortak duruşumuz. Bu kulübe ve taraftarlarına kayıtsız, şartsız bağlıyız. Asla yalnız yürümeyeceksin" diyerek tepkisini ortaya koydu.Bu yaptığı açıklama 320 bin beğeni aldı. Sosyal medyada beğenmeme olmadığı için ise karşılarında duran ve bunların yapmacık olduğu düşünenlerin sayısı da bilinmiyor.

Pique: "Zaten kazandığım anca bana yetiyor"

Barcelona'nın efsane kaptanı ise, "İlk gün bir hevesle belki olur mu Avrupa Ligi diye baktım. Sonuçta ben bir babayım ve Shakira'nın eşiyim. Giderlerimiz var. O lig kurulsaydı güzel kazanacaktık yani yalan yok şimdi ama baktım ki birlik dağılıyor hemen bir twit çaktım. Futbol taraftarlara aittir dedim. Sonuçta her şey para değil diye de ekleyin oooo efsane kaptan demeye başladılar. Bu işler bu kadar kolay aslında. Taraftara bakıp armayı öp, cukkayı götür" dedi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı