Avrupa Süper Ligi'ndeki Takımların Lisans Hakkını Vermemesi Nedeniyle FIFA 22'de Çakma Futbolcular Yer Alacak

Avrupa Süper Ligi'ndeki Takımların Lisans Hakkını Vermemesi Nedeniyle FIFA 22'de Çakma Futbolcular Yer Alacak

12 takımın kurmayı amaçladıkları Avrupa Süper Ligi'ne tepkiler çığ gibi büyüyor. Real Madrid başkanı Florentino Perez'in yaptığı açıklamayla birlikte kılıçlar çekildi. Bu restleşmenin en ciddi konularından bir tanesi, Avrupa Süper Ligi'nde oynayacak futbolcuların Dünya Kupası'nda yer almayacak olması. Diğeri ise artık bu 12 kulüp oyun konsollarının değişmez eğlencesi olan FIFA serisine lisans haklarını vermeyecek olmaları.

Adanalı Ronaldo heyecanlı

Lisans haklarının verilmeyeceğinin açıklanmasıyla birlikte gözler EA Sports'a çevrildi. Oyunların şahı gelecek sezon FIFA 2022 serisinde ne yapacağını kara kara düşünürken parlak bir fikir ortaya atıldı. Yeni düzenlemeyle birlikte Liverpool'un adının Merseyside Red olacağı gibi, futbolcuların isimlerinin ve görüntülerinin de çakma olması açıklanan ilk plan olarak dikkat çekti. İranlı Messi, Adanalı Ronaldo gibi isimlere ulaşmaya çalışan EA Sports yetkilileri ise elini çabuk tutuyor. 

"Ronaldo Juventus'a giderek zaten hata etmişti"

Haberi ilk öğrendiği anda güzellik salonuna giden Adanalı Ronaldo ise heyecanını gizleyemiyor. Oldukça istekli ve hevesli görünen Ronaldo'nun "Gün bugündür. Yıllardır bu anı bekledim. Artık FIFA'da herkes beni alacak. Adanalı Ronaldo çakma değil orijinal olacak. Christiano zaten Juventus'a giderek kendisini bitirmişti, bence çok doğru karar verdi EA Sports yetkilileri" dedi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı