Baraj Altından Pelkas'ı Kaldırarak Gol Yiyen Altay Bayıldır: "Takım Arkadaşımın Yerlerde Yatmasına Yüreğim El Vermedi"

Baraj Altından Pelkas'ı Kaldırarak Gol Yiyen Altay Bayıldır: "Takım Arkadaşımın Yerlerde Yatmasına Yüreğim El Vermedi"

Gaziantep FK karşısında kritik bir maça çıkan Fenerbahçe maçı 2-1 yenmeyi başardı. Maçın en çok dikkat çeken pozisyonu ise Fenerbahçe'nin frikikten yediği gol oldu. Alexandru Maxim'in 66. dakikada kullandığı frikik öncesinde yaşananlar sosyal medyanın en çok konuşulan olayıydı. Kaleci Altay Bayındır'ın kendi takım arkadaşını baraj altından kaldırarak golü yedi. Maçın ardından Altay samimi açıklamalarda bulundu. Altay Bayıldır Fenerbahçe'nin bayrak adamı olma yolunda ilerliyor.

"Fenerbahçe forması kutsaldır Pelkas"

Maçın ardından yediği gol sorulan Altay Bayındır çarpıcı açıklamalar yaptı. "Biliyorsunuz Pelkas frikikten önce yere yatmak istedi. Mübarek Ramazan ayına giriyoruz, ben ona dedim ki Allah'tan başka kimsenin önünde eğilmeyiz hele yere hiç yatmayız dedim. Bu sözlerin ardından göz göze geldik. Fenerbahçe forması kutsaldır kalk yerden Pelkas! diye bağırınca o da sağ olsun kalktı" dedi.

"Baktım gol olmadı, taraftar rahat maç izleyecekti, topu içeri ben soktum"

Topu ilk anda kurtardığını belirten Altay, "Önce topu kurtardım ama anlık bir hareketle maça renk gelsin diyerek içeriye aldım. Fenerbahçe'yi tutuyorsanız öyle beleşe maç kazanmak olmak. İlla televizyondakileri kalpten götürmemiz lazım. Ben de bunu yaptım. İyi ki de yapmışım. Şimdi daha çok seviniyorlar görüyor musun?" diyerek röportajı noktaladı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı