Başkan Ali Koç 4. yıldızı takmak için yeni vizyonunu açıkladı: "Galatasaray kime talip olursa onu alıyoruz arkadaşlar"

Başkan Ali Koç 4. yıldızı takmak için yeni vizyonunu açıkladı: "Galatasaray kime talip olursa onu alıyoruz arkadaşlar"

Son şampiyonluğunu 2013-2014 sezonunda alan ve 4. yıldıza ulaşmak için 5 senedir bekleyen Fenerbahçe, bu sezon bu hasretine son vermek istiyor. Başkan Ali Koç yönetim kurulunda yaptığı konuşmada ise hedefe ulaşmak için en kestirme yolun, Galatasaray'ın izlediği yol olduğunu söylediği belirtiliyor.

Başkan Ali Koç'un yönetim kurulunda yaptığı konuşmanın satır başları şöyleydi:

"Galatasaray'ın ilgilendiği oyuncularla biz de ilgilenmeliyiz"

5 senelik şampiyonluk orucuna son vermek için vizyonda değişikliğe giden Ali Koç, Galatasaray'ın ilgilendiği tüm futbolculara kanca atmaya hazırlanıyor. "Madem biz bu işi beceremiyoruz, o zaman becerenleri örnek almalıyız. Galatasaray'ın ilgilendiği her futbolcu bizim için hedef. Adamlar son 5 senede 3 kez şampiyon oldular. Biz de onları örnek alacağız" dediği belirtiliyor.

"Emre Akbaba olmadı ama bu kez Vedat'ı kesinlikle alalım"

Geçtiğimiz sezon Emre Akbaba'yı Fenerbahçe'nin de çok istemesine rağmen Galatasaray'a kaptıran sarı lacivertliler bu kez hata yapmak istemiyor. Vedat Muriç ile telefonda görüşen Ali Koç oyuncuyu ikna etmek için elinden geleni yapıyor. Yeni vizyonu ile birlikte Galatasaray'a benzeyeceklerini söyleyerek oyuncuyu ikna etmeye çalışıyor

Garry Rodrigues'in kiralanması yüzleri güldürdü 

Geçtiğimiz sezonlarda Galatasaray'ın şampiyonluğunda büyük bir payı bulunan Garry Rodrigues'in 2 sene kiralanması Ali Koç'un yüzünü güldürdü. İmzaların atılmasını iple çeken Ali Koç'un, Garry Rodrigues ile özel görüşeceği ve Galatasaray hakkında bilgi alacağı bekleniyor.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı