BB Erzurumspor ile 6 Gün Çalıştıktan Sonra İstifa Eden İsmail Kartal SMS Yollayarak Ayrıldı: "Enerjim ve Motivasyonum Yok, Öptüm Kib Bye"

BB Erzurumspor ile 6 Gün Çalıştıktan Sonra İstifa Eden İsmail Kartal SMS Yollayarak Ayrıldı: "Enerjim ve Motivasyonum Yok, Öptüm Kib Bye"

Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile 23 mart 2021'de sözleşme imzalayan İsmail Kartal 6 gün sonra, 28 mart 2021'de kendi isteğiyle istifa etti. Erzurumspor tarafınan yapılan açıklamada İsmail Kartal'ın "Enerjim ve Motivasyonum" yok diyerek takımdan ayrılmak istendiği belirtildi. Mavi beyazlı camia İsmail Kartal'ın ayrılışına bir türlü anlam veremedi.

"Benden iyisini mi bulacaklar?"

İsmail Kartal'ın flaş ayrılığı kafalara acaba Fenerbahçe yönetimi mi İsmail Hoca'yı istiyor sorusunu getirdi. Kartal'ın yakın çevresine "Erol Bulut gitti, yerine Emre Belözoğlu geldi. Emre'nin lisansı yok zaten. Bir de zamanında Emre'nin hocasıydım. Saygısından kendisi boşaltır zaten koltuğu. Benden iyisini mi bulacaklar? İsmail Kartal'ın boşta kaldığı zaman Fenerbahçe teknik direktörleri hep tedirgin olur zaten" dediği öğrenildi.

SMS yoluyla ayrılık

İsmail Kartal'ın 6 gün süren serüvenini sms yoluyla noktaladığı gelen haberler arasında. Yönetim kuruluna sms atıp whatsapp'tan engelleyen eski Erzurumspor teknik direktörü: "Enerjim ve motivasyonum yok, siz benden daha iyilerine layıksınız. Sorun sen de değil bende. Ailevi sorunlarım var kızım benim anlamıyor musun? Öptüm kib bye..." yazarak istifa ettiği öğrenildi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı