Beşiktaş Maçından Sonra Twitter Hesabını Kapatan Alanyaspor Adminine Hakan Taşıyan'dan Mesaj: "O Kilitler Açılsın Lütfen"

Beşiktaş Maçından Sonra Twitter Hesabını Kapatan Alanyaspor Adminine Hakan Taşıyan'dan Mesaj: "O Kilitler Açılsın Lütfen"

Beşiktaş deplasmanına puan ya da puanlar almak için çıkan Alanyaspor 3-0 yenildi. Maçta boş kaleye gol kaçıran Alanyasporlu Babacar, rakip taraftarlara saç baş yoldurdu. Gecenin en çok konuşulan ismi ise Raşit Ghezzal'in plase vuruşunda elini uzatmayan Alanyaspor'un kalecisi Marafona oldu. Yavaşça gelen topa kolunu uzatmaması sonucunda çeşitli spekülasyonlar yapıldı. 

Bu kadar can sıkıcı olayın ardından 3-0 yenilen Alanyaspor'da ise, sosyal medya işlerine bakan admin "Bizi bu gece çiğ çiğ yerler" diyerek Alanyaspor Twitter hesabını korumaya aldı.

"Bizler yaşamaya geldik dünyaya..."

Maçın ardından Twitter hesabını kilitleyen Alanyaspor adminine ilk destek Hakan Taşıyan'dan geldi. 

"O kilitler açılsın lütfen. Bizler yaşamaya geldik dünyaya. O KİLİTLER AÇILSIN LÜTFEN. Kardeş kardeşe kıymasın. Arada vesile kardeşlerimiz var, gönüllerimiz var, kendimize gelelim lütfen. Alanyaspor admini lütfen rica ediyorum" diyerek admini cesaretlendirdi. 

"Dünya tarihinde bir ilki başardık"

Alanyaspor admini ise yönetimden gelen sorularda kendisini savundu. Bu yaptıkları hamlenin dünya tarihinde bir ilk olduğunu ve hiçbir futbol kulübünün daha önce kendi resmi Twitter hesabını kapatmadığını söyleyen admin, yönetimden bunu bir PR çalışması olarak görmelerini istedi. Tekrar hesabın açılmasını isteyen başkana ise "Hesabın şifresini unuttum hemen açacağım başkanım" diyerek bir süre zaman kazanmak istediği öğrenildi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı