Bu Gece Şampiyonluk Yarışında Olan Takım Taraftarlarının Hesap Makineleri Bir An Olsa Bile Durmadı...

Bu Gece Şampiyonluk Yarışında Olan Takım Taraftarlarının Hesap Makineleri Bir An Olsa Bile Durmadı...

Şampiyonluk yarışının zirvesinde bulunan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray takımlarının taraftarları bu geceyi uykusuz geçirdi. Sırasıyla 64, 62 ve 61 puanda bulunan takımlar ligin sonuna yaklaşırken kıyasıya bir mücadeleye girdi. Şampiyonluk yolunda en az şans tanınan ve geçtiğimiz hafta teknik direktörünü değiştiren Fenerbahçe'nin aldığı 3 puan altın değerindeydi. Beşiktaş ve Galatasaray'ın yeildiği bu hafta ile ligimize yeniden renk geldi.

Galatasaraylılar bu hafta kurbanlık koyun gibi bekleyecek

Zirvedeki rakipleri bu hafta içerisinde maçlarını oynayacakken Galatasaray ise bay geçecek. Bir hafta boyunca eli kolu bağlı bekleyecek Galatasaraylılar, hesap makinalarının tuşlarını eskitecek. Beşiktaş - Alanyaspor maçına eli titreyerek 1 puan yazan Galatasaraylılar iyimser düşünmeye çalışıyor. Küme düşmeme mücadelesi veren Malatyaspor deplasmanına gidecek olan Fenerbahçe'nin 3 puanı alması tüm planları bozacak...

Aboubakar varsa farklı yoksa farklı tarife

Hesap makinasının farklı fonksiyonlarını keşfeden Beşiktaşlılar ise alternatifli hesaplar yapıyor. Aboubakar'ın olmadığı durumlar için zar atan siyah beyazlılar, Abuş'un olması durumunda ise tüm maçlara 3 puan yazıp, Galatasaray maçında alacakları 1 puanla şampiyon olmayı hedefliyor.

Fenerbahçeliler Kadıköy deplasmanından korkuyor

Bu sezon evinde 6 maç kaybeden Fenerbahçeliler ise deplasmandaki maçlara gönül rahatlığıyla 3 puanı yazarken, Kadıköy'de oynayacakları maçlarda en azından 1 puan yazalım diyerek kendilerini rahat ettirmeye çalışıyor. Oldukça stresli geçecek olan son 9 haftalık fikstürde rakip taraftarlar ülkenin matematik seviyesini bir tık daha yukarıya taşıyacağa benziyor. 

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı