Burak Yılmaz Lecce transferi hakkında konuştu: “Denek faresi miyiz kardeşim?”

Burak Yılmaz Lecce transferi hakkında konuştu: “Denek faresi miyiz kardeşim?”

Beşiktaş’taki performansıyla göz dolduran ve 33 yaşında transfer teklifi almaya devam eden yıldız futbolcu, basına sitem dolu bir açıklama yaptı.

“Çin mafyasından kurtulduk şimdi de sırada İtalyan mafyası mı?”

 Çin’de oynadığı döneme ilişkin anılarını unutamadığını söyleyen Burak Yılmaz sözlerine şöyle başladı: “Çin’e ilk indiğimde her şey çok güzeldi. Herkes güler yüzle davrandı bana ama sonradan bir terslik olduğunu anladım. Adamlarda mimik yok ki abi. Ne hissettiklerini anlayamıyorum. Bana kulübüm para veriyor 7 milyon Euro’ya anlaşmıştık, parayı verdikleri gün kapıma mafya dayanıyor. Aldığım her kuruşu burnumda getirdiler. Çin mafyası beni çok zor durumda bıraktı. Şimdi de Lecce işini başıma sardılar. Çin mafyası bitti şimdi sırada İtalyan mafyası mı var?”

“Adem Ljajic hariç hepsi çöp”

Takımımdan memnunum. Şenol Güneş gitti ama yerine Mourinho Apo geldi. Kendisine sabır diliyorum. Kaleci, kaleci değil manken gibi. Defans desen allaha emanet. Orta sahada dede Atiba var. Her maçtan sonra gözüne bakıyorum “Abi iyi misin?” diyorum. Mazallah. Dorukhan hadi gidecek diyelim. Elde sadece Ljajic var. Geri kalanlar çerçöp yani alıştık.

 

 

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı