Caner Erkin'in Menajeri Transfer Dedikodularına Açıklık Getirdi: "Caner Rahatça Küfür Edebileceği Bir Takımda Oynamak İstiyor"

Caner Erkin'in Menajeri Transfer Dedikodularına Açıklık Getirdi: "Caner Rahatça Küfür Edebileceği Bir Takımda Oynamak İstiyor"

Fenerbahçe ile olan sözleşmesi 2022 haziran'da bitecek olan Caner Erkin için yerli ve yabancı kulüpler nabız yokluyor. En son Galatasaray ile adı anılan başarılı sol bek için çıkan haberler ise taraftarı tedirgin ediyor. 32 yaşındaki futbolcunun Fatih Terim ile konuştuğu ve "Siz isterseniz takıma gelebilirim" dediği öğrenildi fakat Caner Erkin'in başka planları var.

Ali Koç'un açıklamalarına kırgın

Başkan Ali Koç'un disiplinsiz futbolcularla yollarımızı ayıracağız dedikten sonra gözlerin üzerine çevrildiği Caner Erkin, "Ben disiplinsiz miyim? Bence bu laflar bana değildi. Bana denilebilecek şeylerden birisi küfürbaz olsaydı kabul edebilirdim. Başkandan en azından böyle bir söz duymak isterdim. Emre Abi ile de yolları ayırdı zaten. Beni direkt olarak hedef gösterememesi beni üzdü. Rahatça ağzımıza geleni söyleyemiyoruz böyle olunca" dediği öğrenildi.

"Yurt dışına gitsem o küfür aynı lezzeti vermez"

Gelen teklifler arasında seçici davranan Caner Erkin'in yurt dışından gelen tekliflere sıcak bakmadığı gelen haberler arasında. "Orada şimdi küfür edicem; ne teknik direktör, ne takım arkadaşım ne de hakem anlayacak. Deli gibi olurum oralarda. Burada durayım en azından söylediğim şeyi muhatabım anlasın. Boşa gitmesin" diyerek menajerine talimatını verdi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı