Derbide Müthiş Bir Gol Atan Ozan Tufan Soyunma Odasında "Herkes Öldürür Sevdiğini" Şiirini Gözyaşlarıyla Okudu

Derbide Müthiş Bir Gol Atan Ozan Tufan Soyunma Odasında "Herkes Öldürür Sevdiğini" Şiirini Gözyaşlarıyla Okudu

Beşiktaş ile oynanan derbide 89. dakikada mükemmek bir gole imza atan Ozan Tufan, gol sevincini yaşarken Sergen Yalçın ile göz göze geldi. Maçın sıcaklığıyla duygularını dizginlemeyi başaran Ozan Tufan, soyunma odasına giderken oldukça duygusal anlar yaşadı. Fenerbahçe'nin yenileceği yönünde yapılan algıları yıkan Ozan Tufan'ın soyunma odasında oldukça duygusal olduğu söyleniyor.

Herkes öldürür sevdiğini, kimisi bir öpücük kimisi bir gol ile...

Maçın ardından Altay Bayındır ve Ozan Tufan'a yapılan sevgi gösterileri arasında iki genç oyuncunun oldukça duygusal olduğu göze çarptı. Maçın ardından soyunma odasına gözyaşlarına hakim olamadan giden kaleci Altay Bayındır'ın yaşadığı duygusal boşalmaya Ozan Tufan'ın şiiri eklendi. 

Beraberlikten dolayı büyük bir coşku yaşayamayan Ozan Tufan, soyunma odasındaki tebriklere oldukça vakur yaklaştı. Ozan Tufan gözyaşları içerisinde eski antrenörü Sergen Yalçın'a bir şiirle gönderme yaptı. Şiirin muhattabı olmayan fakat üzerinde oldukça emeği olan Fatih Terim'e de saygılarını sundu. Ozan Tufan Oscar Wilde'ın şiirini şöyle okudu:

Korkaklar öpücük ile öldürür...

Yürekliler gol atarak...

Çünkü herkes öldürür sevdiğini

Ama herkes öldürdü diye Fenerbahçe ölmez...

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı