Donk'un Seks Partilerine Katılamayan Genç Arkadaşları "İnsan Bizi de Çağırır Ağabey" Diyerek Antrenmanı Boykot Etti

Donk'un Seks Partilerine Katılamayan Genç Arkadaşları "İnsan Bizi de Çağırır Ağabey" Diyerek Antrenmanı Boykot Etti

Başkan Mustafa Cengiz'in Milliyet'te çıkan haberi Florya'ya bomba gibi düştü! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Donk’un seks partilerinden bıktık. Futbolcular doğru dürüst antrenman yapmıyor. Akşam parti, sabah idman... Performanslarını başka yere harcıyorlar. İşin eğlencesindeler" diye konuştu. 

Fatih Terim'e de sallayan Mustafa Cengiz, uçak biletleri sürekli teknik direktör tarafından kullanıldığını söyledi. Bu yaşanan üzerine ise antrenmanda ilginç olaylar yaşandı.

"Donk ağabey bu nasıl kaptanlık?"

Sabahki antrenmanda internetten yaşananları öğrenen takımın genç yıldızları soyunma odasında Donk ile selamlaşmadı. Antrenman sahasına gelince de gençlerin Donk'a sert müdehaleler yaptığı gözlerden kaçmadı. Bir pozisyonda ayağına gelen darbeye sinirlenen Donk ise aldığı cevap karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. "Abi bu pozisyon faul değil ofsayttı. Gerçi sen pozisyonu, ofsaytı daha iyi bilirsin. İnsan kardeşlerine de öğretir her şeyi. İnsan bir kere çağırır ağabey" diyerek sitemlerini dile getirdi.

Fatih Terim Maldivler biletine baktı

Mustafa Cengiz'in sözleri üzerine Fatih Terim antrenman boyunca bilet baktı. Daha önce Serdar Aziz'e kızan fakat Maldivler hayali olan Terim'in biletleri incelediği ve fiyatların çok ucuz olduğunu görünce hemen aldığı gelen bilgiler arasında. 

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı