Dünyada Bir İlk: Beşiktaş-Fenerbahçe Derbisinde, Galatasaraylılar Fenerbahçe'yi Fenerbahçeliler Beşiktaş'ı Tutuyor!

Dünyada Bir İlk: Beşiktaş-Fenerbahçe Derbisinde, Galatasaraylılar Fenerbahçe'yi Fenerbahçeliler Beşiktaş'ı Tutuyor!

Ligin son haftaları yaklaşırken oynanacak büyük derbi öncesi Beşiktaş ve Fenerbahçe taraftarları garip duygular yaşıyor. Ligimizde ilk kez 21 takımın bulunduğu bir sezon geçirdiğimiz şu sıralarda tüm takımlar farklı planlar yapıyor. Her derbide olduğu gibi iki takım da maça galibiyet için çıkacak fakat bu kez işler biraz değişmiş gibi gözüküyor.

Ali Koç'un büyük ikilemi

Samandıra tesislerinde Fenerbahçe teknik heyeti galibiyet planları yaparken, Fenerbahçeli taraftarlar ise olası bir galibiyetin Galatasaray'ın işine yarayacağını düşünüyor. Bu sebepten dolayı ikilem içine giren taraftarlar forumlarda bir bir Beşiktaş'ın galibiyetini isteyen paylaşımlarda bulunuyorlar. Forumları okuyan Ali Koç'un da kafasında soru işaretleri olduğu iddia ediliyor. İddianın sahibi olan Kadıköy simitçisi "Başkan Ali Koç sanki bu maç için karmaşık duygular yaşıyor gibi gözüktü, bana kalırsa Beşiktaş maçı onun en zor maçı olacak" dedi.

Galatasaraylılar: "Kıraç ne marş yazmış haa"

Puan sıralamasında maç fazlasıyla Beşiktaş'ın 2 puan arkasında bulunan Galatasaray ise maçı heyecanla bekliyor. Belki de hayatları boyunca ilk kez Fenerbahçe'yi tutan Galatasaraylılarda tatlı bir heyecan hakim. Yıllardır hoşlarına giden Fenerbahçe marşlarını bu kez canı gönülden okuyorlar. Kendi aralarında "Kıraç da ne marş yazmış haa" dedikleri Kamilspor'a gelen haberler arasında.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı