Emre Belözoğlu Geldiğinden Beri Boş Kaleye Goller Kaçıran Pelkas'ı Görenler Tanıyamıyor

Emre Belözoğlu Geldiğinden Beri Boş Kaleye Goller Kaçıran Pelkas'ı Görenler Tanıyamıyor

31. hafta Denizlispor maçındaki etkisiz oyunuyla 63. dakikada oyundan çıkan Pelkas eski formundan bir hayli uzakta gözükmüştü. Malatyaspor maçında oyuna sonradan girip skora etki etmesi beklenen Yunan yıldızın son dakikalarda kaçırdığı gol ise "Nerede bu eski Pelkas?" sorularını akıllara getirdi.

İdmanlar sohbet havasında geçiyor

Dimitris Pelkas'ın Emre Belözoğlu'nun gelişiyle birlikte oldukça rahatladığı öne sürüldü. Aynı boydaki Emre Belözoğlu ve Pelkas ikilisinin antrenmanlarda bolca sohbet ettiği öne sürüldü. Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu pozisyonundaki Pelkas'ın eski formundan çok uzakta olmasının sebebinin teknik direktörüyle olan yakınlığı olduğu söylentiler arasında.

Mert Hakan: "Ben de saçımı yapıcam"

İlk 11'deki oyuncuların neredeyse hepsinin saç tıraşının şekil olduğunu fark eden Mert Hakan Yandaş ise bu hafta tarzını değiştirmeyi hedefliyor. Samatta, Ferdi Kadıoğlu, Sosa, Gustavo gibi isimlerin saç tıraşına özenen başarılı futbolcunun "Pelkas'a baksana hiçbir şey oynamadan şans veriliyor. Beni Emre hocam son dakikalarda oyuna sokuyor. Ben de tıraşımı değiştirip göze batmalıyım. Bakalım o zaman kim oynayacak Pelkas efendi" dediği gelen haberler arasında.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı