Erol Bulut Şampiyonluk Şansı İçin İddialı Konuştu: "Hayallerde Yaşamıyoruz Beyler! 8 Puan Fark da Kapanmaz 18 de"

Erol Bulut Şampiyonluk Şansı İçin İddialı Konuştu: "Hayallerde Yaşamıyoruz Beyler! 8 Puan Fark da Kapanmaz 18 de"

Beşiktaş deplasmanından aldığı 1 puanla zirve yarışına tututan Fenerbahçe tekrar şampiyonluk hesapları yapmaya başladı. Liderle arasında 5 puan fark bulunan fakat 1 maç fazlası olan Fenerbahçe, ligin bitimine 10 hafta kala gözünü zirveye dikti. 8 puanlık farkın eriyebileceğini düşünen Fenerbahçeli taraftarların beklentileri ise Erol Bulut'un antrenörlük yeteneğinin yanı sıra rakiplerinin puan kaybetmesine bağlı.

"Beşiktaş her maçını yeniyor arkadaş!"

Maçın ardından kurmaylarıyla toplantı yapan Erol Bulut, fikstüre bakınca canının sıkılmasına engel olamadı. Beşiktaş'ın sürekli maçlarını kazandığını ve en kötü berabere kaldığını söyleyen başarılı teknik direktör isyan etti. Rakibinin fikstürüne bakan Erol Bulut şunları söyledi: "Kasımpaşa... 3 tane atarlar. Alanyaspor ile evinde oynuyor, 3 puanı yazalım. Erzurum, Ankaragücü, Sivas, Kayseri... Beşiktaş her maçı yeniyor ve yenmeye devam edecek arkadaş! Biz nasıl şampiyon olacağız kimse söylemiyor" dedi.

"Hayallerde yaşamıyoruz beyler"

Kendi aralarında durum değerlendirmesi yapan genç antrenör gerçekçi olmaları gerektiğini söyledi. "Hayallerde yaşamıyoruz beyler! 8 puan farkı nasıl eriteceğiz? Bir Allah'ın kulu da çıkıp demiyor ki bu Beşiktaş nasıl yenilecek? Nasıl puan kaybedecek? Varsa yoksa şampiyon olalım. Nasıl olacağız bunu düşünen yok. Puanlarımız aynı olsaydı yine olamazdık. Şimdi iyi ki 8 puanlık fark var. 18 puanlık farkla ligi bitirirsek buna da şükür" diyerek toplantıyı sona erdirdi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı