EURO 2020 Sponsorunun TikTok Olmasıyla Birlikte "Kimin Kocası Bu" Videolarının Patlama Yapması Bekleniyor

EURO 2020 Sponsorunun TikTok Olmasıyla Birlikte "Kimin Kocası Bu" Videolarının Patlama Yapması Bekleniyor

Koronavirüs sebebiyle 1 sene ertelenen fakat ismi değişmeyen EURO 2020 çok cesur bir karara imza atarak TikTok ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Yapılan açıklamanın sonrasında TikTokçular büyük bir sevinç yaşadı.

Şimdiden Türkiye'nin her galibiyetinden sonra hangi gol müziğini seçmeye çalışan TikTokçular bir noktada birleşti. "Kimin kocası bu" şarkısıyla çekilecek videolarla Türk'ün gücünü dünyaya göstermek isteyen yurttaşlarımızdan çılgın fikirlerin geleceği neredeyse kesinleşmiş durumda.

Şenol Güneş: "Futbol dostluk, futbol kardeşliktir ama son kez..."

EURO 2020'nin sponsorunun TikTok olması hakkında ne düşünüyorsunuz diye soru sorulan Şenol Güneş istifini ilk dakikalarda hiç bozmadı. "Filozof" lakabının en çok yakıştığı isimlerden birisi olan teknik direktörümüz basın toplantısının sonlarına doğru tribünlerde sıkça duyduğumuz bir tezahüratın giriş kısmını söylemeye başladı. 

"Küfüre karşıyız, biz kırmızı beyazız, futbol dostluk, futbol kardeşliktir. Her şeyin üstüne çekelim bir sünger ama son kez..." diyerek toplantı salonunu müstehzi bir gülüşle sonlandırdı.

CZN Burak resmi yüzümüz olacak

Açıklanmanın ardından şu sıralar Dubai'de olan CZN Burak heyecan içerisinde yetkilileri arayarak ülkesi için fedakarlıkta bulunabileceğini söyledi. Ünlü TikTokçunun tüm dünyaya Türklerin hem saha içinde, hem de saha dışında ne kadar iyi TikTok çekilebileceğini tekrar göstermek için gün saydığını dile getirdi.

 

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı