Falcao ile Çarpıştıktan Sonra Tüm Yeteneğini Çalan Kerem Aktürkoğlu Hat-Trick Yaptı

Falcao ile Çarpıştıktan Sonra Tüm Yeteneğini Çalan Kerem Aktürkoğlu Hat-Trick Yaptı

Göztepe deplasmanına giden Galatasaray, Beşiktaş'ın puan kaybettiği haftada hata yapmadı. Kerem Aktürkoğlu'nun 3 gol atıp yıldızlaştığı karşılaşmada 3 puanı evine götürmeyi başardı. Hafta içi yapılan antrenmanda Falcao'nun kafasını kıran Kerem Aktürkoğlu'nun sinsi planı böylece işe yaramış oldu.

"Ya nasip dedim, ya tutarsa dedim gömdüm kafayı"

Antrenmanda yaşadığı sakatlıktan sonra ilk 11'de başlayan Kerem maçın ardından ilginç açıklamalarda bulundu. Kendisini çok iyi hissettiğini belirten genç futbolcu, "Hafta içi antrenmanda Falcao abiyle kafa kafa çarpıştık. Ben Anadolu çocuğuyum, bol bol ekmek yedim kafam taş gibi. Falcao ile çarpışınca farkında olmadan kırmışım. Bu anı aslında bir filmde izlemiştim. Çarpışmadan önce dedim ya nasip, ya tutarsa, ya yetenekleri bana geçerse dedim gömdüm kafayı. Allah'a çok şükür planım işe yaradı. Son vuruşlarda adeta bir Tigre'ye dönüştüm. Falcao abime geçmiş olsun" diyorum dedi.

Ribery-Sneijder karışımı bir şeye dönüştü

Maçın ardından açıklama yapan Fatih Terim futbolcusunun çabasını takdir etti. "Kerem antrenmanda çok iyiydi ilk 11 denedim. Sneijder'in Juventus'a attığı golün aynısını attı. Adeta bir Ribery gibi oynadı. Çok memnunum, Falcao'ya geçmiş olsun diyorum fakat geri dönse de formayı alması çok zor" diyerek oyuncusuna formanın aslanın ağzında olduğunu hatırlattı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı