Falcao'nun amcaoğlu Alfredo, Instagram hesabından isyan etti: "Yıllardır miras yüzünden küsüz, bana mesaj atmayı bırakın"

Falcao'nun amcaoğlu Alfredo, Instagram hesabından isyan etti: "Yıllardır miras yüzünden küsüz, bana mesaj atmayı bırakın"

Galatasaray taraftarının haftalardır yolunu gözlediği isim olan Radamel Falcao hala sarı kırmızılı formayı giyemedi. Transfer sürecinin uzaması ile birlikte Galatasaray taraftarı Radamel Falcao'nun tü sülalesine Instagram yoluyla mesaj atmaya başladı.

Falcao'nun eşi durumdan memnun

Galatasaray taraftarının attığı mesajlar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Falcao'nun eşi gelen mesajlar karşısında mutluluğunu gizleyemedi. "Eşimin bu kadar sevildiğini bilmiyordum" diyen Lorelei Taron Instagram'dan gelen mesajların hepsini beğenmeye devam ediyor.

Galatasaray taraftarı Alfredo'yu çileden çıkarttı

Falcao'nun bütün sülalesinin seceresini çıkartan Galatasaraylılar, Alfredo Dos Santos Falcao isimli hesaba binlerce mesaj attı. Yıllardır Radamel Falcao ile görüşmeyen amcasının oğlu Alfredo ise bu durumdan dolayı dert yandı.

Miras konusunda aralarında çıkan tartışmadan dolayı yıllardır konuşmadıklarını Alfredo, Falcao'yu açgözlülükle suçladı. Galatasaray taraftarının ısrarlı mesajları yüzünden psikolojisinin bozulduğunu söyledi. Galatasaray taraftarı ise Alfredo'nun miras payını öğrenmek için Kolombiya Hükumeti'ne emailler yağdırmaya başladı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı