Fanatik Beşiktaşlı Olan Rober Hatemo, Hatem Ben Arfa Transferi İçin Devreye Girdi: "Ben Onu İkna Ederim"

Fanatik Beşiktaşlı Olan Rober Hatemo, Hatem Ben Arfa Transferi İçin Devreye Girdi: "Ben Onu İkna Ederim"

Bordeaux ile başarılı bir sezon geçiren 34 yaşındaki Tunus asıllı Fransız futbolcu Hatem Ben Arfa'nın sözleşmesi 1 Temmuz 2021 tarihi ile bitmiş durumda. Kulüpsüz olan Hatem Ben Arfa'yı transfer etmek için ise başta Lille olmak üzere birçok kulüp nabız yokluyor. Ülkemizden de 3 büyüklerin transferde gözde ismi olan Hatem Ben Arfa'nın Beşiktaş'a bir adım daha yakın olmasının sebebi ise Rober Hatemo'nun devreye girmiş olması.

"İngiltere'de oynadığım zamanlarda dilini öğrenemedim ama müzik evrensel bir dildir"

Transfer dedikoduları karşısında sessizliğini bozan Hatem Ben Arfa, "Her sene sırasıyla Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş beni transfer etmek için menajerimin kapısını çalıyor. Ben evimi özleyen birisi olduğum için bu tip tekliflere karşı temkinli yaklaşıyorum. İngiltere'de oynadığım zamanlarda dilini öğrenemedim ama müzik evrensel bir dildir. Arkadaşım Rober Hatemo'nun ricası üzerine menajerime Beşiktaş'tan teklif gelirse mutlaka ama mutlaka kabul etmesini istedim. İstanbul'da kapanmalar sonrası iyi bir ikili oluruz. Bana İstanbul'da ev ortamı sağlayacak tek isim Rober Hatemo" dedi.

Yıllık 1.5 milyon euro ve evinde 2 konser

Ben Arfa transferi için devreye giren Rober Hatemo'nun vaadi işe yaramışa benziyor. Yıllık 2 milyon euro isteyen Fransız futbolcu için 1.5 milyon euro + 2 tane ev konseri teklif ettiklerini dile getiren Hatemo, "Ben Arfa'ya buraya gelirse eğlence hayatını bana bırakmasını söyledim. İki esmer çok can yakacağız bunu hepiniz göreceksiniz" diyerek "Yerim çok dar" şarkısını söyleyip mikrofonlardan uzaklaştı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı