"Fatih Terim adam eder" sözüne güvenen disiplinsiz futbolcuların menajerleri Galatasaray'ın kapısında yatıyor

"Fatih Terim adam eder" sözüne güvenen disiplinsiz futbolcuların menajerleri Galatasaray'ın kapısında yatıyor

Transfer sezonu tüm hızıyla devam ederken, sözleşmesi biten futbolcuların menajerleri futbolcuları için yeni bir takım bulmaya çalışıyor. Galatasaray'ın efsane ismi Fatih Terim'in otorotesine güvenen disiplinsiz futbolcuların menajerleri ise Florya'ya kamp kurmuş durumda. 

Adem Büyük transferleri menajerlerin umudunu tazeledi

Yetenekli ama bir o kadar da disiplinsiz olan Adem Büyük'ün Galatasaray'a transfer edilmesi, diğer menajerlere de umut aşıladı. Kasımpaşa'da ve Yeni Malatyaspor'da başarılı sezonlar geçirse de, hem sahada hem de saha dışında disiplinsiz davranışlarıyla dikkat çeken Adem Büyük, kamp döneminde Fatih Terim tarafından özel olarak ilgilenecek. 

Balotelli'nin menajeri Mino Raiola Fatih Terim ile özel görüştü

Yeşil sahaların yaramaz çocuğu Balotelli de boştaki futbolcular arasında. Henüz bir kulüple sözleşme imzalamayan Balotelli'nin gözü kulağı Fatih Terim'de. Menajeri Mino Raiola futbolcusuna Fatih Terim'in onu adam edeceğini söylediği biliniyor. Fatih Terim'in ise bu konuda hiçbir şüphesi yok. "Florya'nın huzurunu bozacak adam daha anasının karnından doğmadı" diyen İmparator, Balotelli'nin sözleşmesinde indirime gitmesi halinde takımında görmek istediği gelen haberler arasında.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı