Fatih Terim Transfer İçin Kolları Sıvadı: "Benim Hayallerim Dünyadan Büyük, Geleceğe Yatırım Olsun Diye Haaland'ı Düşünüyorum Geceleri"

Fatih Terim Transfer İçin Kolları Sıvadı: "Benim Hayallerim Dünyadan Büyük, Geleceğe Yatırım Olsun Diye Haaland'ı Düşünüyorum Geceleri"

Galatasaray'da son hafta kaptırılan şampiyonluk sonrasında yaprak dökümü başladı. Sözleşmesi sona eren Linnes, Ömer Bayram, Şener Özbayraklı, Emre Taşdemir, Ryan Donk, Emre Akbaba, Arda Turan yeni sözleşme bekliyor. Fatih Terim ise yeni yönetimin gelmesini ve onları bu curcunadan kurtarmasını bekliyor. Kiralık olan Gedson, Onyekuru, Etebo, Saracchi ise gelecek sezon Galatasaray forması giymeleri pek mümkün görünmüyor.

"Takımda toplasan 10 adam kaldı, deliliğe vurduk kendimizi"

Antrenör ekibiyle dertleşen Fatih Terim'in, "O gitti, bu gitti, kim kaldık? Selçuk, sen oynar mısın evladım? Riera, fiziğin bak Arda Turan'dan daha iyi. Bak Arda Turan geldi iki hafta antrenman yaptı sonra göbeği saldı. Şimdi de sözleşme yenilememizi bekliyor. 10 kişi var yok kadroda. Şampiyonlar ligi ön elemesi başlıyor 1 ay sonra. Kimi alacağız?  Söyleyin bilelim. Deliye vurmadan bu işi ayıklayamam" dediği öğrenildi.

"Haaland'ı düşünüyorum, gece yatmadan önce düşünüyorum"

Gidecek oyunculara oldukça canı sıkılan Terim'in "Bari Belhanda burada olsaydı, en azından iki makara yapardık. Sizle de sohbet edilmiyor" diyerek sitem ettiği öğrenildi. Kendi kendine konuşan Fatih Terim, "Benim hayallerim dünyadan büyük, geleceğin Galatasaray'ını kurguluyorum kafamda. Haaland'ı düşünüyorum sonra sabah bir kalkıyorum Ömer Bayram'ı görüyorum karşımda" diyerek gülümsediği objektiflere yansıdı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı