Fenerbahçe Maçında 3 Topu Direkten Dönen Alanyaspor Yarın Sabah Takım Halinde Hamama Gidecek

Fenerbahçe Maçında 3 Topu Direkten Dönen Alanyaspor Yarın Sabah Takım Halinde Hamama Gidecek

Ligin zirvesini yakından ilgilendiren maça mutlak 3 puan parolasıyla çıkan Fenerbahçe, Alanyaspor deplasmanında 1 puanı kurtardı. İlk yarının son dakikasında Gökhan Gönül’ün kırmızı kart görmesiyle ikinci yarının tamamını 10 kişi oynayan Fenerbahçe, şampiyonluk yolunda büyük bir yara aldı fakat günün şanssız takımı Alanyaspor’du. 3 kez topu direkten dönen Akdeniz ekibinde teknik direktör Çağdaş Atan soyunma odasında futbolcularını samimi bir dille uyardı.

“Arkadaşlar, Mübarek Ramazan Ayındayız”

Maç boyunca direkleri geçemeyen oyuncularıyla soyunma odasında konuşan Çağdaş Atan, "Beyler 1 kere çarparsınız şanssızlık olur, 2 kez direkten döner bahtsızlık olur ama biz 3 kez direkten döndük. Gözünüzü seveyim ligin sonları geliyor. Bu cenabetliği üzerimizden atmamız lazım. Yarın ilk iş olarak antrenmandan önce topluca hamam yapıyoruz" diyerek tepkisini gösterdi.

Beşiktaş maçında boş kaleye kaçırmıştı

Takım halinde oldukça şanssız günler geçirdiklerini belirten Atan, "Beşiktaş maçında başımıza gelmeyen kalmadı. Boş kaleye gol kaçırdık, kalecimiz top dışarı çıkıyor diye topu bıraktı gol oldu. Bu cenabetliği acilen üzerimizden atmamız lazım. 10 kişi takıma 3 kez direkten dönüyoruz. Yapacak bir şey kalmadı. Başkanımızdan da izni aldım yarın hamamda güzelce abdestimizi alıyoruz son maçlarda performansımızı sahaya yansıtıyoruz" diyerek basın toplantısını bitirdi.

 

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı