Fenerbahçe'nin 3 Yıldızlı Formasından Yola Çıkarak Olayı Çözmeye Çalışan Müge Anlı İsyan Etti: "Rica Ediyorum Artık 4 Yıldız Olalım"

Fenerbahçe'nin 3 Yıldızlı Formasından Yola Çıkarak Olayı Çözmeye Çalışan Müge Anlı İsyan Etti: "Rica Ediyorum Artık 4 Yıldız Olalım"

Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olan Müge Anlı, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Her gün karmaşık olayları çözerken dedektif hassasiyetiyle bulduğu her ipucunu değerlendiren başarılı araştırmacı gazeteci, bu kez Fenerbahçe formasını görünce tarihini tahmin etmeye çalıştı. 8 yıldır kayıp olan kişinin valizinde bulunan eşyalardan tarihi çözmeye çalışan Müge Anlı isyan etti.

Muhabirin Fenerbahçe'nin üç yıldızlı formasını gösterince çılgına dönen Müge Anlı, Başkan Ali Koç'a seslendi.

"20 Senedir 3 Yıldızız Ayıp Ya"

Formanın tarihinden yola çıkarak olayı çözmenin imkansız olduğunu bilen Müge Anlı kameralar karşısında takımına sitemini dile getirdi.

"Taa 2004 yılında 4 yıldız olduk. Artık insanlar sıkıldı bu durumdan. İnsan takımının formasıyla göğsünü gere gere bir olayı çözmek istiyor kardeşim. Neredeyse 20 sene olmuş 20 sene! Başkan Ali Koç'a sesleniyorum hiiiiç artık bahane kabul etmiyoruz. Elinden geleni yaptı, o kadar transfer yapıldı artık şampiyonluk istiyoruz. Bu formayı şimdi 4 yıldızlı olsaydık keyifle nostalji yapacaktık ama gel gör ki sinir oluyoruz. Rica ediyorum artık 4. yıldızı takalım. Ayıp ya" dedi

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı