Fenerbahçe yönetimi transferleri açıklamak için Ultraslan'ın büyük puntolarla açıklama yapmasını bekliyor

Fenerbahçe yönetimi transferleri açıklamak için Ultraslan'ın büyük puntolarla açıklama yapmasını bekliyor

Adeta şampiyonluk yarışı gibi geçen transfer döneminin en hızlı takımı Fenerbahçe gibi gözüküyor. Yeni sezonda 5. yıldızı takmak için büyük bir transfer operasyonuna başlayan Fenerbahçe, transferlerini açıklamak için Galatasaray'ın taraftar grubu Ultraslan'ın büyük puntolarla açıklama yapmasını bekliyor.

"Rizespor'da bir aslan var" sözüyle düğmeye basıldı

Vedat Muriç transferinde Galatasaray ile sıkı bir mücadeleye giren Fenerbahçe, Ultraslan'ın açıklamasıyla daha da heveslendi. Ezeli rakiplerinin futbolcu için "Rizespor'da bir aslan var" lafı üzerine bu transfer için tüm olanakları devreye soktu. Ali Koç'un yapılan bu transferle keyfinin oldukça yerine geldiği belirtiliyor.

"Arsenal'de bir aslan var" yazmalarını bekliyor

Transfer döneminin tadını çıkaran Ali Koç, kendisine "Küçük Aziz" denmesine içerlemiş durumda. Kendisine "Büyük Ali" denilmesi için Fenerbahçe'ye yıldız yağdırmak isteyen başkan, gözünü Mesut Özil'e çevirdi. Ultraslan'ın yapacağı herhangi bir açıklama ile gaza gelip Mesut Özil'i almak isteyen Başkan Ali Koç, yakın çevresinden Ultraslan'ı takip etmelerini istediği öğrenildi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı