Futbolcu Olmadığı Halde Akhisarspor'un Transfer Ettiği Martins Chisom Onyebueke: "İnternetten Alışveriş Yaparken de Oluyor Böyle Hatalar"

Futbolcu Olmadığı Halde Akhisarspor'un Transfer Ettiği Martins Chisom Onyebueke: "İnternetten Alışveriş Yaparken de Oluyor Böyle Hatalar"

2 Sene öncenin Türkiye Kupası şampiyonu Akhisarspor harika yönetilmeye devam ediyor. 2 sezon öncesine kadar Süper Lig'de büyük kulüplerin korkulu rüyası olan Akhisarspor, 2. Lig'de de tutunmaya çalışırken yönetimin yapmış olduğu transferlerle ülke istihdamına katkı verdiği belirtiliyor. 20 yaşındaki Martins Chisom Onyebueke'nin ise daha önce hiç futbol oynamadığı, halı sahalara bile çağırılmadığı bilgisi şaşkınlık bile yaratmıyor...

"Kimse doğuştan futbolcu olmuyor canım"

Amatör lisansı bile olmadan profesyonel futbolcu olan Martins Chisom Onyebueke ise şaşkınlığını gizleyemedi. Türkiye'ye gelir gelmez kendisini Akhisar Kulübü'nde bulduğunu dile getiren başarısız futbolcu: "Sonuçta kimse anasının karnında bu işi öğrenmiyor. Ben de burada Akhisar'ın başarısızlığı için ter dökeceğim. Yöneticiler de bunun farkında. Bana öncelikle futbol topunu gösterdiler ve bomba muamelesi yapıp yapmadığımı sordular. Haliyle testi geçtim ve imzayı attım.

"Turist olarak gelmiştim"

Havaalanına indiği sırada yöneticilerin "Futbolcusun sen, bizim futbolcumuzsun" diyerek koluna girdiği Martins Chisom Onyebueke şaşkınlığını gizleyemese de olayı çaktırmadığını belirtti. "Buraya turist olarak gelmiştim fakat iner inmez beni bir star olarak karşıladılar. Sonuçta böyle hatalar olabiliyor büyütmemek lazım. Hiç internetten aldığınız bir şey farklı çıkmadı mı? Bu olayı bu kadar büyütmenin kimseye faydası yok" diyerek tesis yemekhanesine yol aldı.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı