Galatasaray Balı Devrede: Milli Takımda Covid Testi Pozitif Çıkan Boupendza Galatasaray’a Karşı Oynayamayacak!

Galatasaray Balı Devrede: Milli Takımda Covid Testi Pozitif Çıkan Boupendza Galatasaray’a Karşı Oynayamayacak!

Gabon Milli Takımı'nda bulunan ve son yapılan koronavirüs testi pozitif çıkan Aaron Boupendza'nın Galatasaray karşısında oynayamayacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. Demokratik Kongo Cumhuriyeti'ne karşı oynadığı maçta harika bir gole imza atan Gabonlu yıldız, formunun zirvesindeydi. Konu sağlık olunca elbette hiçkimse bu habere sevinmedi fakat Galatasaray balının tekrar devreye girdiği taraftarlar arasında konuşulmaya başladı.

Defansta Luyindama, Marcao ve Yedlin'in yokluğunda Hatayspor'un en etkili isminin olmayacak olmasının kamuoyu tarafında tek bir geçerli açıklaması var: Galatasaray ya da Fatih Terim balı!

Galatasaray balı markalaştırılacak

En zor zamanlarda gelen şanslı haberlerle diğer kulüplerden biraz daha ballı olan Galatasaray bu durumu maddi olarak da kendi lehine çevirmeye hazırlanıyor. Abdurrahim Albayrak'ın "Galatasaray balı" adlı ürün projesi için harekete geçme kararı aldı. Galatasaray balının yanı sıra sınırlı sayıda da Fatih Terim balı satılması da gündemde. 2 hafta boyunca takımını kulübeden yönetemeyecek Fatih Terim'in yine bir şekilde, şansının da yardımıyla bu girdaptan bir şekilde çıkacağı ve görenlerin yine "Vay anasını" diyeceği bir durumla şampiyonluk yarışında olacağı tahmin ediliyor.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı