Galatasaray'da Bale Sesleri! Fatih Terim Gelecek Yönetimden Bale'i İstedi, Adaylardan Onay Geldi

Galatasaray'da Bale Sesleri! Fatih Terim Gelecek Yönetimden Bale'i İstedi, Adaylardan Onay Geldi

Galatasaray'da yönetim belirsizliği sürerken Fatih Terim yarınlar yokmuş gibi transfer için gece gündüz çabalıyor. Scout ekibiyle bir araya gelen Fatih Terim'in, Real Madrid'de istenmeyen adam olan Gareth Bale için gaza bastı. İlk görüşmelerin olumlu olduğu transferin ayrıntılarına ise Kamilspor ekibi ulaştı. Seçimlere giren başkan adaylarına Bale niyeti olduğunu söyleyen Fatih Terim ise duyduğu cevaplar karşısında şoka girdi.

"Futbolcuların kültürlenmesi için bale şart"

Başkan adaylarından Yiğit Şırdan ise Bale isteğini cevapsız bırakmadı. "Bale olur, tiyatro olur, müzikal olur. Hocamızın isteğini kırmayız. Biz Galatasarayız. Bizim bir kültürümüz var. Yüzünü Avrupa'ya dönen bir kulübüz. Bale elbette futbolcularımızın da hakkı. Gitsin eğlensinler. Recep İvedik izleyeceklerine bale izlesinler. Fatih Terim'e katılıyorum" dedi.

Fatih Terim sinir küpüne döndü!

Başkan adaylarının Gareth Bale'i tanımaması ve bale ile karıştırması karşısında deliye dönen Fatih Terim, "Ben bu kulüpte kimlerle çalışıyorum ulan! Bir tane adamla da aynı dilden konuşalım. Adama Bale diyorum, takımca gideriz diyor. Seneye işimiz oldukça zorlu olacak. Hem içerideki hem dışarıdaki tehditlerle başa çıkmak yoracak. Allah sonumuzu hayretsin" dediği öğrenildi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı