Galatasaray'ın eski futbolcusu Garry Rodrigues: "Sonunda Kadıköy'de galibiyet görebileceğim"

Galatasaray'ın eski futbolcusu Garry Rodrigues: "Sonunda Kadıköy'de galibiyet görebileceğim"

Galatasaray ile birlikte Spor Toto Süper Ligi'ni 2 kez kazanan ve 1 kez de Türkiye Kupası sevinci yaşayan Yeşil Burun Adaları vatandaşı Garry Rodrigues, Fenerbahçe'ye 2 yıllık imza attı. Suudi Arabistan ekiplerinden Al-Ittıhad forması giyen başarılı futbolcuyu sarı lacivertli kulüp 2 yıllığına kiraladı.

Rodrigues'ten ilginç cevaplar

Sol kanatta görev yapan ve hızıyla rakiplerini şaşkına çeviren Rodrigues, basın toplantısında da muhabirleri şaşkına çeviren cevaplara imza attı. Oldukça neşeli gözüken Rodrigues, toplantı boyunca verdiği yanıtlarla eski takımına gönderme yaptı.

"Kadıköy'de galibiyet hasretime son verecek olmam mutluluk verici"

Galatasaray'daki günlerinde en çok eksikliğini yaşadığı şeyin Kadıköy galibiyeti olduğunu dile getiren başarılı futbolcu, bunu bu sezon sona erdireceği için çok mutlu olduğunu söyledi. "Galatasaray, Türkiye'nin en büyük kulübü olduğunu söylüyor ama Kadıköy'de galibiyeti yok. Bu mudur en büyük olmak?" diyerek taraftarların gönlüne taht kurdu.

"Hasan Şaş ile çalışmak insanı geriyor"

Fenerbahçe'yi niçin tercih ettin sorusu üzerine Rodrigues'ten samimi itiraflar geldi. "Kadıköy deplasmanı öncesi Hasan Şaş inanılmaz gergin oluyordu. Bu gerginlik hepimize yansıyordu. Bu kadar önemsedikleri maçlarda insan en azından bir tane galibiyet alırdı değil mi? Alamıyorduk. Mutlu ve huzurlu olacağım yerdeyim" dedi.

 

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı