Galatasaray'ın Transfer Etmek İstediği Sergio Ramos: "Bana İspanya'da Yerli Serdar Aziz Derler"

Galatasaray'ın Transfer Etmek İstediği Sergio Ramos: "Bana İspanya'da Yerli Serdar Aziz Derler"

Real Madrid ile yaşadığı sorunlar sebebiyle takımdan ayrılması gündeme gelen Sergio Ramos için Galatasaray devreye girdi. Kariyerinin son yıllarını sarı kırmızı kulüpte geçirmek isteyen Sergio Ramos ise oldukça samimi açıklamalarda bulundu. Daha önce Guti'nin Beşiktaş'ta oynadığını hatırlatan Ramos olumlu mesajlar verdi.

"Serdar Aziz ile rekabete girmek istemem"

Kariyeri boyunca sayısız kupa kazanan Sergio Ramos idolünün Serdar Aziz olduğunu söyledi. Serdar Aziz'i ilk gördüğü anları anlatan Ramos, "Serdar'ı sahada ilk gördüğüm anda büyülenmiştim. Topu oyuna sokuş şekli, hava toplarında yaptığı fauller beni oldukça etkilemişti. Kendi isteğimle Yerli Serdar diye anılmaya başladım İspanya'da" dedi.

"Arka bahçede maç yaparken oğlum ben olurdu, ben ise Serdar Aziz"

Futbolu ayrı Serdar Aziz'i ayrı sevdiğini söyleyen Ramos, "Galatasaray'a gelirsem Serdar Aziz'e karşı oynamaktan dolayı onur duyarım. Size hayranlığımı şöyle anlatayım. Tatilde oğlumla maç yaparken o ben oluyor, ben ise Serdar Aziz oluyorum. O "Vamos!" diyor, ben "Haydi!" diyorum. Sırf o şerefi yaşamak için Galatasaray'a gelmeye sıcak bakıyorum" diyerek düşüncelerini ifade etti.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı