Galatasaray Stadının Çimlerinden Sorumlu Görevli Belhanda'nın Kovulmasıyla Derin Bir Oh Çekti: "Bir Sene Daha Bakım Makım Yok"

Galatasaray Stadının Çimlerinden Sorumlu Görevli Belhanda'nın Kovulmasıyla Derin Bir Oh Çekti: "Bir Sene Daha Bakım Makım Yok"

Maçın ardından yayıncı kuruluşa verdiği röportajla yönetimin tepkisini çeken Younes Belhanda'nın sözleşmesi tek taraflı olarak feshedildi. Galatasaray yönetimi hem Türkçe hem de Fransızca olarak verdiği Younes Belhanda'nın konuşmasını, açılacak davada futbolcunun elini güçlendirmek için paylaştığı iddia edildi. Belhanda'nın sadece eleştirdiği için takımdan ayrı kalması taraftarlar arasında gündem olurken, stadyumun çimlerinden sorumlu kişi derin bir oh çekti.

"Sanki kendi salonu çok düzenli"

Belhanda'nın çimlerden şikayet etmesi üzerine yöneticiler bir araya geldi ve durumu değerlendirdi. Bir yöneticinin "Ben Belhanda'nın evine gittim. Salon çok dağınıktı. İnsan çocuklarının oyuncağını toplar. Böyle düzensiz birisi gelip çimlerimize laf edemez. Benim zoruma gidiyor. Mutlaka ayrılmalı" dedi. Bu konuşmadan cesaret alan yöneticilerin hepsi ortak bir karar alarak Faslı futbolcunun takımdan gönderilmesine onay verdi.

"Bir daha bakım yapanı...."

Çimlerden sorumlu görevlinin de görüşünün alındığı toplantıda ilginç bir ayrıntı daha ortaya çıktı. Sorumlu kişinin "Ben futbolculardan laf işitecek adam mıyım? Eskiden çim saha mı vardı? iyi topçu her zeminde oynar. Bu yeteneksiz arkadaş zemini bahane ediyor. Bir daha bu çimlere bakım yapanı görürsem... Neyse ağzımızı bozmayalım. İyi futbolcu her zeminde oynar. Belhanda boş kaleye gol kaçırıyor bize laf ediyor" diyerek görüşlerini belirtti.

Galatasaray yönetiminin Stadyumunu "Çamur Banyosu Merkezi" yapmak istediğini daha önceki yazılarımızda aktarmıştık.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı