Galatasaray ve Fenerbahçe Arasındaki Şampiyonluk Düellosuna Trabzonspor Dahil Oluyor: "Bizim de 1 Şampiyonluğumuz Olacaktı Sanki"

Galatasaray ve Fenerbahçe Arasındaki Şampiyonluk Düellosuna Trabzonspor Dahil Oluyor: "Bizim de 1 Şampiyonluğumuz Olacaktı Sanki"

Fenerbahçe ve Galatasaray yönetiminde yer alan kişiler 1 Nisan 2021 gününde fazla mesai yaptı. Fenerbahçe ve Galatasaray TV'de iki kulübün yöneticileri kendi taraflarından haklılıklarını dile getirmeye çalıştı. Fenerbahçe adına konuşan Metin Sipahioğlu şampiyonluk sayılarının 28 olduğunu ifade etti. Öte yandan Galatasaray tarafında Yusuf Günay şampiyonluk sayılarının bu haliyle kalmasını istedi. 

Güne bomba gibi düşen haber ise Trabzonspor kanadından geldi. 

"2010-2011 senesi için saldıralım"

Trabzonspor kanadında ise 2010-2011 yılı şampiyonluğunun tekrar gündeme gelmesi için yoğun bir çaba var. Trabzonsporlu taraftarlar başkanlarına bu polemiğe dahil olmak için ısrarlarını sürdürüyorlar. Şampiyonluk sayısı 7 olan Trabzonspor'un da bu tartışmaya dahil olarak 3'lü bir şekilde zirve yapılması konusunda istekli oldukları gözlemlendi. Başkan 

"Fenerbahçe'nin davetine icabet etmek düşer"

Fenerbahçe sosyal medya hesaplarının sadece Galatasaray'ı düelloya davet etmesi Trabzonspor kanadını huzursuz etti. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nu darlayan taraftarlar "Davete icabet etmek düşer başkan. Her masada mıyız? Her masadayız, masa biziz" diyerek görüşlerini iletti.

Başkanların yer alacağı düelloyu Minika Çocuk kanalından takip edebileceğinizi unutmayın.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı