Galler Hezimetinin Ardından Yusuf Yazıcı'nın İsteği Saç Baş Yoldurdu: "Hocam Ne Zaman Kuymak Yiyeceğiz?"

Galler Hezimetinin Ardından Yusuf Yazıcı'nın İsteği Saç Baş Yoldurdu: "Hocam Ne Zaman Kuymak Yiyeceğiz?"

A Grubu'nun ikinci maçında zayıf rakibimiz Galler karşısında mutlak 3 puan parolasıyla çıktığımız maçtan 2-0 mağlup ayrıldık. Milli futbolcularımız ilk maçtaki kötü oyunu unutturmak için Galler maçında daha da kötü oynayarak tüm ülkeye "boşuna heveslenmeyin" mesajını çok net bir şekilde verdiler. Maçın ardından soyunma odasındaki hüzünlü havayı ise Yusuf Yazıcı bozdu.

"Eee yenildik turnuva bitti, kuymak ne zaman yiyeceğiz?"

Soyunma odasına en son giren Yusuf Yazıcı, arkadaşlarına aldırmadan Şenol Güneş'in yanına gitti. "Hocam gördün işte olmayınca olmuyor, buraya kadar da geldik. Beni Azerbaycan'dan Trabzon'a yollayın yakın sayılur da" dedi.

Bunun üzerine sinirlenen Şenol Güneş ise, "Yusuf asabımı bozma benim bak zaten korkudan sesim bile çıkmadı maçta. Sana patlamayayım. Tepemin tasını attırma kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar" dedi. Bu sözlerden bir şey anlamayan Yusuf Yazıcı, "Turnuva bitti hocam, ne zaman kumak yiyeceğiz?" diyince tüm takımın tadı kaçtı. 

Takımın en küçüğü Rıdvan'a dürüm siparişi

Kadroya dahil edilmeyen ve yurt dışı görmesi için kafilede bulunan Rıdvan Yılmaz ise Yusuf abisine kuymak yediremese de dürüm söyleyerek biraz da olsa teselli bulmasını sağladı. Maç sonunda oldukça moralsiz olan takıma bu dürümler moral oldu. Afiyet olsun çocuklar!

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı