Hollanda Karşısında Hat-Trick Yapan Burak Yılmaz: "Hem Portakalı Soydum Hem de İstenmeyen Olaylar Yaşattım"

Hollanda Karşısında Hat-Trick Yapan Burak Yılmaz: "Hem Portakalı Soydum Hem de İstenmeyen Olaylar Yaşattım"

Dünya Kupası Eleme maçlarının ilkinde evimizde karşı 4-2 zafer elde ederek dosta güven, düşmana korku saldık. Maçın tartışmasız yıldızı Burak Yılmaz oldu. 3 gol atarak 35 yaşında hala A Milli Takımımızı sırtlayan başarılı forvet maçın ardından oldukça manidar açıklamalarda bulundu.

"Maçın ardından Mesut Özil beni aradı"

Diriliş Ertuğrul ile saatleri çakışmayan maçı izleyenler arasında Mesut Özil de vardı. Türkiye Milli Takımı'nı izleyen Mesut Özil maçta gördüklerine inanamadı ve Burak Yılmaz'ı aradı. 

Maçın bitiş düdüğünün ardından mikrofonlara konuşan Burak Yılmaz: "Maçın ardından Mesut Özil beni aradı. Abi dedi, benim önümde senin gibi adam oynasa en az 20 asist yapardım. Şimdi Samatta'ya boş kaleye attıracağım diye canım çıkıyor. Bir yanda Thiam, Cisse... Seni izleyince bir kez daha üzüldüm Türkiye Milli Takımı forması giyemedim diye. Seninle birlikte hem Yuropa hem de Dünya kupasını kaldırırdık ağabey dedi bana. Sağ olsun kardeşim keyifle portakal soymuş. Ben de ona hem portakalı soydum hem de istenmeyen olaylar yaşattım dedim. Cuma'mı kutlayarak telefonu kapattık" dedi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı