İsmail Köybaşı Kendisini Milli Takım Kadrosuna Seçmeyen Şenol Güneş'e Çok Kırgın

İsmail Köybaşı Kendisini Milli Takım Kadrosuna Seçmeyen Şenol Güneş'e Çok Kırgın

A Milli Futbol Takımı'nın 2022 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde Hollanda, Norveç ve Letonya'yla oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu belli oldu.

Sol bek mevkisinde Caner Erkin ve Umut Meraş'a görev veren Şenol Güneş'in tercihleri çok konuşuldu. Beşiktaşlı genç Rıdvan Yılmaz'ın kadroda olması beklenirken, İsmail Köybaşı'nın da bir umutla aday kadroda ismini aradığı öğrenildi.

"Caner kendi takımında bile kadro dışı hocam"

Çaykur Rizespor forması giyen İsmail Köybaşı gözden uzakta olduğu için kadroya seçilmediğini düşünüyordu. Geçtiğimiz sezon Granada formasıyla 4 maça çıkan başarılı futbolcunun ülkemize dönerek Milli Takıma tekrar seçilmek için vatanına geri döndüğü öğrenildi.

Daha önce Milli Takım forması giyen İsmail Köybaşı'nın bir umutla telefon beklediği ve antrenörünü arayıp "Caner bile takıma alındı hocam, ben nasıl olmam. Kendi takımında bile kadro dışı adam" diyerek sitem ettiği öğrenildi.

Allah'tan Hasan Ali Kaldırım yok 

Takım arkadaşlarının "Üzülme oğlum, ya Hasan Ali Kaldırım olsaydı kadroda? Bu da bir şeydir" diyerek teselli ettikleri öğrenildi. İsmail Köybaşı'nın Çaykur Rizespor'da oynadığını bilmeyen Şenol Güneş'in daha önce de Nazım Sangare'nin Türk olmadığını sanıyordu. Allah'tan umut kesilmez diyen İsmail Köybaşı çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı