Jurgen Klopp: “Bir maçımız eksik ve 16 puan öndeyiz. Şu sıralar yeryüzünde çözüm bulunamayan iki olay var. Biri piramitlerin nasıl inşa edildiği, diğeri Liverpool’un nasıl durdurulacağı.”

Jurgen Klopp: “Bir maçımız eksik ve 16 puan öndeyiz. Şu sıralar yeryüzünde çözüm bulunamayan iki olay var. Biri piramitlerin nasıl inşa edildiği, diğeri Liverpool’un nasıl durdurulacağı.”

Premier League’de 22 maçın 21’ini kazanan ve sadece 1 beraberliği olan Liverpool en yakın takipçisi Manchester City’nin bir maç eksiği olmasına rağmen 16 puan önünde. Yoluna doludizgin devam eden Liverpool vitesi düşürmeyecek gibi görünürken İsviçreli bilim adamları bu takımı durdurmak için çözüm arayışları esnasında ışınlanmayı buldu. İsviçreli bilim adamları yaptıkları açıklamada: “İlk başlarda Liverpool’u durdurmanın bir yolunu arıyorduk baktık bu işin içinden çıkamıyoruz daha kolay bir şey bulalım dedik ve ışınlanmayı bulduk. Liverpool’un rakiplerine bir katkımız olmadı ama insanlığa bir katkımız oldu, hayrını görsünler.”

Pep Guardiola Yorgun, Bitkin, Agresif!

Manchester City teknik direktörü olan Pep Guardiola Liverpool’un performansından dolayı oldukça dağılmış durumda. Üzgün ve bitkin hali sürekli objektiflere yansıyan Pep’in yakın çevresi ünlü teknik adamın futbol oyunlarında sürekli Liverpool’u rakip olarak aldığını ve oyunda da rakibine kaybettiğini, bunun Pep’i daha da hırslandırdığını söylüyor. Pep ise konuyla alakalı yaptığı açıklamada yıldığını söyledi.

Pep Guardiola: “Onca yıllık teknik direktörüm almadığım kupa, yenmediğim rakip kalmadı ama bu sene Liverpool’a çare bulamıyorum. Adamlara yan bakıyorsun gol atıyorlar, 2 dakika kötü oynasalar seviniyorsun gol atıyorlar, evde kahvaltı yapıyorum gol atıyorlar. Gerçekten bezdim, yıldım, bittim aileme vakit ayıramıyorum. Her gece rüyamda kırmızı formaları ile üstüme koşan Liverpoollu futbolcular görüyorum. Beni kırmızı renkten soğuttular, kırmızı görmemek için trafik ışıklarında yeşilde durup kırmızıda geçmeye başladım. Aldığım maaş cezalara gidiyor.”

You Will Never Walk Alone!

Liverpool’un ünlü Kop tribününün dillere pelesenk olmuş You Will Never Walk Alone (Asla Yalnız Yürümeyeceksin) bestesi bu sene sık sık dillendirilirken Pep Guardiola bu beste üzerinden Liverpool’a sataştı. Pep: “Bestelerinden bile asla yalnız yürümeyeceksin diyen bir takım şampiyonluğa tek başına yürüyor, Dünya’nın en prestijli liginde böyle tezat bir durum olabilir mi?”

Author

Admin

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı