Kasımpaşa Maçının İlk Yarıdasındaki Süper Futbolla Kendinden Geçen Fenerbahçeli Kenan T.(22) Sevinçten Babasını Televizyona Fırlattı

Kasımpaşa Maçının İlk Yarıdasındaki Süper Futbolla Kendinden Geçen Fenerbahçeli Kenan T.(22) Sevinçten Babasını Televizyona Fırlattı

Kadıköy'de oynadığı maçlarda tarihinin en vasat performansını sergileyen Fenerbahçe, Kasımpaşa galibiyeti ile taraftarını mutlu etmeyi başardı. Alınan galibiyet ile birlikte ligin bitimine 5 hafta kala lider Beşiktaş'ın ardından ikinci sırasında kendisine yer buldu. Teknik direktör Emre Belözoğlu'nun oynattığı futbol uzun zaman sonra Fenerbahçeli taraftarları memnun edince garip anlar yaşandı. Atılan gollere ve oynanan futbola methiyeler düzmeye çalışan taraftarın sevinmeyi unuttukları gözlerden kaçmadı.

Sahada Maradona'yı gördüğünü iddia edenler var!

Maç esnasında sevinci abartan Fenerbahçeliler, Sosa'yı Maradona zannetti. Halüsinasyon gören Fenerbahçeliler ilk yarının ardından ikinci yarıda "bu kadar güzel oyun bize fazla" diyerek Instagram'da futbolculara tebrik mesajları atmaya başladı.

Daum'un hayaletini gördüm ağabey...

Baskılı ve güzel futbolu yıllar sonra gören Fenerbahçeli taraftarlar, keyiften ne yapacağını şaşırdı. Sahadaki futbolcuları Deivid, Roberto Carlos, Lugano gibi futbolcularla kıyaslamaya çalışan sarı lacivert renklere gönül veren taraftarlar Emre Belözoğlu'nu Christoph Daum olarak görmeye başladı. 

Yıllardır Fenerbahçe'nin cefasını çeken Kenan T. (22), "Ben böyle güzel futbolu en son 10 yaşında gördüm, ne yapacağımı bilemiyorum sevinmeyi unutmuşuz resmen. Az önce sevinirken ağlamaya başladım, babamı kaldırıp televizyona fırlattım. Babamla göz göze gelip neler olduğunu anlamaya çalıştık ama olmadı. Şuurumuzu kaybettik, bu kadar güzel oyun bize çok fazla lütfen İlk yarıdaki gibi değil ikinci yarıdaki gibi oynayalım. Bizim ayarlarımızla oynamayın" dedi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı