Kupa'da eşleşmeler belli oldu!

Kupa'da eşleşmeler belli oldu!

Türkiye Kupası’nda son 16 eşleşmeleri belli oldu. Eşleşmelerin içinde “ Dona Kalma” etkisi yaratanlarda oldu. Bunun yanı sıra bugünkü çekilen kura sonrasında yöneticiler eşleşmeler ile ilgili ilk açıklamalarında bulundular.

 

Beşiktaş Karşılaşmaya Nasıl Hazırlanacağını Biliyor!

 

Türkiye Kupası son 16 turunda BB Erzurumspor ile eşleşen Beşiktaş bu mücadeleye ısınmaya çalışırken yöneticiler ve futbolcular bazı açıklamalarda. Yöneticiler yaptıkları açıklamada: “ BB Erzurumspor ile oynanacak olan maçlara sıkı bir şekilde hazırlanacağız. 2 ayaklı mücadelenin sonucu ne olur bilinmez ama oyuncularımızı bu mücadeleye hazırlamak için tesislerde doğalgaz çalıştırmamaya karar verdik. Gerekirse oyuncuları günde 2 saat buz dolu küvetlerde oturtacağız.”

 

Eşleşme ilgili yorumda bulunan Caner Erkin ise: “ Erzurum’un çok güzel bir kayak tesisi var oraya kadar gitmişken kaymayı planlıyoruz.”

 

BB Erzurumspor Eşleşmeye “Soğuk” Kanlılıkla Yaklaştı!

 

Beşiktaş eşleşmesine yönelik yorumda bulunan BB Erzurumspor yöneticileri ise yaptıkları açıklamayı kısa tuttu: “ İstanbul’daki maç nasıl sonuçlanır göreceğiz ama Erzurum’daki maç soğuk olacak. Beşiktaş Kulübüne tavsiyemiz yanlarında içlik getirsinler.”

Author

Admin

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı