Maç Esnasında Sevgililerinden Mesaj Alamayan Kadınlar Dernek Kurmaya Hazırlanıyor

Maç Esnasında Sevgililerinden Mesaj Alamayan Kadınlar Dernek Kurmaya Hazırlanıyor

Balıkesir'de yaşayan Serpil N.(24) hafta sonu kısıtlaması olduğu için sevgilisi Fatik S.(28) ile buluşamıyor. Arada bir telefonuna bakıp onunla ilgilenmesini isteyen Serpil'in istekleri çok mütevazı olsa da maç esnasında bir türlü sevgilisinden haber alamıyor. Bu konuda yalnız olmadığını fark eden Serpil, Maç Esnasında Sevgililerinden Mesaj Alamayan Mağdurlar Derneği'ni(MESMAMD) kurmaya hazırlanıyor.

"Aşkım seni Oğuzhan'dan daha çok seviyorum ama..."

Fatih ile mesajlaşmalarından bahseden Serpil, olayları anlatırken şaşkınlığını hala atlatabilmiş değildi. "Bana, aşkım seni Oğuzhan'dan daha çok seviyorum ama lütfen Aboubakar ile kendini kıyaslama istersen" dediği mesajları gösterdi.

Kendisine etmediği iltifatları sosyal medya hesabından Aboubakar'a ettiğini gören Serpil, bunun bir an önce çözüme kavuşmasını bekliyor. Sesini duyurmak için MESMAMD'ı kuracağını ve Türkiye'nin en büyük dayanışma merkezi olacağını iddia ediyor.

"Psikologlar uyarıyor! Sevgililerinize maç esnasında elleşmeyin"

Psikologlar fanatik sevgilisi olan kadınları uyarıyor! Eğer maç esnasında sevgiliniz mesaj atmıyorsa maç sonunu bekleyin. Eğer kazanmışlarsa kendi aralarında mesajlaşmak için zaman tanıyın. Eğer yenildilerse zaten yapabileceğiniz bir şey yok, geçmiş olsun. Nude falan atmanız onları kesmez" diyorlar.

Mikrofonlara konuşan Fatih ise maç esnasında otomatik olarak cevap veren bir uygulamanın şart olduğunu söylüyor.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı