Madrid'deki Seçimlerde Sandık Görevlisi Olan Marcelo: "Kralın Takımındayım Ama İspanya'nın 14 Senedir Ekmeğini Yiyom Gardaşım"

Madrid'deki Seçimlerde Sandık Görevlisi Olan Marcelo: "Kralın Takımındayım Ama İspanya'nın 14 Senedir Ekmeğini Yiyom Gardaşım"

Roberto Carlos'tan sonra dünyanın gelmiş geçmiş en başarılı sol beki olan Marcelo, Madrid'de yapılacak seçimlerde sandık görevlisi olduğu için Chelsea ile oynanacak rövanş maçında görev alamayacak. Uzun yıllardır formasını giydiği başkent ekibine borçluğu olduğunu söyleyen Sambacı, görevi seve seve yerine getireceğini ifade etti.

"Ben Bir Demokrasi Neferiyim"

Seçimler sebebiyle Chelsea maçını kaçıracak olan Marcelo laftan anlamıyor. Teknik direktör Zidane'nın çabalarına rağmen sandıkların başını terk etmeyeceğini ifade eden Brezilyalı, "Bunca yıldır ekmek yediğim yer Madrid. Biz yediğimiz kabı pisletmeyiz Zidane efendi. Kariyerimde 4 Şampiyonlar Ligi kupası var, ha bir eksik ha bir fazla. Benim esas Madrid şehrine borcum var" diyerek bu teklifi reddetti.

"Gelecek Seçimde Madrid Belediye Başkanlığına Adayım"

Siyasetin zorlu bir süreç olduğunun farkında olan ve kariyerinin sonuna yaklaşan Marcelo'nun bu adımıyla birlikte kulis oluşturduğu iddia edildi. Halkın sempatisini toplayan Marcelo'nun yıllardır "Kralın Takımı" olduğu için kayırıldığı düşünülen şehri, halkın şehri yapmak için elinden geleni yapacağı bildirildi.

"Ben zaten Brezilyalı olmama rağmen İspanyolca konuşuyorum, bu da mı tesadüf?" diyerek halkın gönlünde taht kurduğu gelen haberler arasında.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı