Mauro Icardi: “Kabul ediyorum takım arkadaşımın sevgilisiyle evlenmem hoş olmadı ama gönül bu kardeşim kime konacağını bilemiyorsun!”

Mauro Icardi: “Kabul ediyorum takım arkadaşımın sevgilisiyle evlenmem hoş olmadı ama gönül bu kardeşim kime konacağını bilemiyorsun!”

Takım arkadaşının sevgilisi ile evlenen Icardi, Maxi Lopez’e özür borcu olduğunu ama aşkın büyüsüne kapıldığını ve yapabileceği bir şey olmadığını söyledi. Önünde iki seçenek olduğunu, bunlardan birinin duygularını baskılamak diğerinin arkadaşını yaralamak olduğunu belirten Icardi; arkadaşını üzmek pahasına aşkının arkasında durduğunu belirtti. Bu konuda kendisinden özür bekleyen Maxi Lopez’e ise: “Özür dilerim ama aşkım konusunda özür dilemeyeceğim.” dedi.

Bu süreçte futbolunun kötüye gittiğini hatta istenmeyen adam olduğunu söyleyen Icardi: “Wanda sayesinde bu durumdan çıkabildim. Kendisi bir melek ve benim için her şeyi yapıyor. Elinde olsa saçlarını kestirip benim yerime sahaya çıkacak. Bir dönem bunu ciddi anlamda düşündük ama sonra fark edileceğine karar verdiğimiz için vazgeçtik.” diyerek açıklamalarını bitirdi.

Sen miydin Sevgilimi Çalan?

Maxi Lopez yaşanan bu olaydan dolayı çok üzgün olduğunu, takım arkadaşı ile aşık olduğu kadının arkadan iş çevirdiğini ve aldatılmaktan dolayı çok zor zamanlar geçirdiğini dile getirdi. Lopez: “O kadar zor zamanlar geçirdim ki inanamazsınız. Futbola hayatıma son noktayı koymaya bile karar vermiştim. Kendimi su topuna adayacaktım ama yakın çevrem buna engel oldu. Bu dönemde sıkça Nejat Alp dinledim: Sen miydin sevgilimi çalan, sevdiğime yan gözle bakan. Icardi’ye bunun dışında bir şey söylemek istemiyorum.”

Wanda Nara Durumdan Memnun!

Maxi Lopez ile birlikteyken Lopez’i Icardi ile aldatan Wanda Nara yaptığının arkasında durdu. Aşık olduğunu ve kalbinin sesini dinlediğini belirten Wanda: “Icardi ile takım yemeklerinde ve misafirlikte karşılaşıyorduk. Zamanla birbirimize aşık olduk ve inandığımız doğrunun peşinden gittik. O dönem Lopez’in menajerliğini de yapıyordum ve %10’luk bir kazanımım oluyordu. Sonra Icardi ile birlikte olmaya başladık, aynı zamanda menajeri de oldum. Şimdi payım %35. Hem gerçek aşkı buldum hem de gelirimi arttırdım.” 

Author

Admin

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı