Mesut Özil Devreye Girdi! Benzema, Ramos ve Marcelo İçin Fenerbahçe'de Sıcak Saatler

Mesut Özil Devreye Girdi! Benzema, Ramos ve Marcelo İçin Fenerbahçe'de Sıcak Saatler

Fenerbahçe'den transfer bombası! Benzema, Ramos ve Marcelo için çalışmalar hız kazandı. Yönetim Mesut Özil'in ikna kabiliyetine güveniyor...

Önümüzdeki sezon şampiyonluğu başka takımlara kaptırmak istemeyen Fenerbahçe'de transfer çalışmaları hız kesmiyor. Hem ligin hem de transferin şampiyonu olmak isteyen Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç yıldız isimlere gözünü dikmiş durumda. Real Madrid ile tüm misyonunu tamamlayan Ramos, Benzema ve Marcelo için Mesut Özil devreye girmiş durumda.

"Euro 2020 bitsin imzayı basarım!"

Fransa Milli Takımı ile uzun yıllar sonra ilk kez sahaya çıkacak olan Benzema, Mesut Özil'in aramasıyla mutluluktan havalara uçtu. Karim Benzema'nın, "Menajerimi devreden çıkartırım, yeter ki Fenerbahçe bana teklif yapsın koşa koşa gelirim. Şu milli takım olayını aradan çıkartalım hayırlısıyla seninle beraber çubuklu formayı giyerim canım kardeşim" dediği öğrenildi.

"Gerekirse beş kuruş para almam"

Real Madrid'in kaptanı Sergio Ramos da gelen teklife oldukça sıcak baktı. "Mesutcuğum artık Madrid'de misyonumu tamamladım. Kendim ve ailem için en doğru yerin İstanbul olduğunu düşünüyorum. Seninle birlikte Fenerbahçe taraftarının karşısına çıkmanın hayalini uzun yıllardır kuruyorum" dedi.

"Kariyerim için büyük bir adım"

Real Madrid'de gözden düşen isimlerin başında gelen Marcelo ise Mesut Özil'den gelen teklif karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. "Roberto Carlos'un da oynadığı takımda oynamak kariyerim için büyük bir adım olur Mesut. Lütfen bu iş için Başkan Ali Koç'u ikna et. Sana güveniyorum. Hayatta bir kez gelen bu fırsatı değerlendirmek istiyorum" diyerek sevinçle telefonu kapattığı öğrenildi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı