Milli Takım Kafilesinden Çıkarılan Halil Akbunar: "Takımın En Kısa Oyuncusu Olduğum İçin Şenol Hoca Beni Görmezden Geldi"

Milli Takım Kafilesinden Çıkarılan Halil Akbunar: "Takımın En Kısa Oyuncusu Olduğum İçin Şenol Hoca Beni Görmezden Geldi"

A Milli Takım teknik direktörü Şenol Güneş, 30 kişilik kadrodan 4 ismi çıkardı. Gökhan Akkan, Mahmut Tekdemir ve Efecan Karaca'nın kadrodan çıkartılması sürpriz olmazken; bu sene oldukça başarılı bir sezon geçiren Halil Akbunar'ın çıkması ise şaşkınlığa sebep oldu.

Cengiz Ünder'in çok tembel olduğu için Leicester City'de hiç forma bulamaması, Enes Ünal'ın Getafe'de ortalıkt dolaşması, Dorukhan Toköz'ün eski formundan çok uzakta olmasına rağmen Euro 2020 kadrosunda bulunuşu ise kafalarda bu soruyu akıllara getirdi: "Halil Akbunar neden çıkartıldı?"

"Hocam takımca fotoğraf çektirilirken beni unuttu"

Milli takımdan ayrılırken oldukça mutsuz olduğu gözlenen Halil Akbunar, mikrofonlara sitem dolu açıklamalar yaptı. "Şenol Hocam biliyorum çok zor bir tercih yapması gerekiyordu. O formayı tüm arkadaşlarım hak ediyor fakat ben de bazılarından daha çok hak ediyorum. Boyum kısa diye kimse bana maskot muamelesi yapamaz. Takımca fotoğraf çekileceğimiz sırada ben biraz arkada kaldım. Fotoğrafa yetişemedim. Hocam buna bir müdehalede bulunmadı çünkü beni zaten görmüyordu. Takım fotoğrafına bakın, ben yokum. Neden? Çünkü görmezden gelindim. Şenol Hocama kırgın olsam da kendisine ve takımımıza başarılar dilerim" dedi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı