Mustafa Cengiz ile Ali Koç Arasındaki "Çoluk Çocuk" Polemiği İçin "Minika Çocuk" Kanalı Harekete Geçti!

Mustafa Cengiz ile Ali Koç Arasındaki "Çoluk Çocuk" Polemiği İçin "Minika Çocuk" Kanalı Harekete Geçti!

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz GS TV'de yaptığı açıklamalarla, Fenerbahçe'nin 28 şampiyonluk talebinin reddedilmesi için TFF'ye başvuruda bulunduklarını dile getirdi. Yaptığı açıklamalarda Ali Koç'a gönderme yapan Mustafa Cengiz, "Fenerbahçe camiasına saygı duyarım ama eski başkanları bu konunun üstünde çok durmazdı çünkü tecrübeliydi. Çoluk çocuk değildi, bu işi bilen bir adamdı" diyince Minika Çocuk kanalı hemen harekete geçti.

Moderatör Pepee olacak

Mustafa Cengiz ile Ali Koç arasındaki düello için heyecanlanan Minika Çocuk kanalı yöneticileri program için Pepee'nin doğru kişi olacağını düşünüyor. İki başkan arasındaki şampiyonluk tartışmaları için rakip takım taraftarları ise şimdiden çekirdek-kola stoğu yapmaya başladı. Mustafa Cengiz ve Ali Koç'un sürekli "hakkımızı yedirtmeyiz" kavgasının sonucu merakla bekleniyor.

El işi kağıtlarını yıldız şeklinde kesme yarışması!

Şampiyonluk sayısı polemiğinde iki başkanın da camialarını mutlu etmek için bir yarışma düzenlenecek. Mustafa Cengiz ve Ali Koç'un haklılığını ölçmek için el işi kağıtlarını yıldız şeklinde kesmeleri istenecek. Daha çok yıldız kesen kişi yarışmadan galip ayrılacak.

Minika Çocuk kanalında düzenlenmesi beklenen bu düellonun son yıllardaki en çok izlenen programda zirveyi zorlayacağı öngörülüyor. Seviyenin buraya gelmesi çocuk hayranların da dikkatini tuttuğu takımlarına çekiyor.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı