Mustafa Muhammed'in Pazara Yolladığı Serdar Aziz'den Açıklama: "Valla Ne Diyeyim, Fiyatlar Çok Pahalı"

Mustafa Muhammed'in Pazara Yolladığı Serdar Aziz'den Açıklama: "Valla Ne Diyeyim, Fiyatlar Çok Pahalı"

Deplasmanda ezeli rakibini yenen Galatasaray'da yüzler gülüyor. Derbiyi 1-0 kazanan sarı kırmızılılar galibiyetin coşkusunu yaşarken, Muhammed Mustafa'nın para üzerini beklemesi günün en çok konuşulan konusu oldu. Kadıköy'deki maçın 54. dakikasında Serdar Aziz'i pazara yolladıktan sonra maçın ardından artan parasını isteyen Mustafa'yı gören yöneticiler: "Oğlum gerek yok, biz sana veririz" dediler.

Serdar Aziz: "Pazardaki fiyatlar ateş pahası. Bu halk nasıl geçiniyor anlamıyorum"

Mustafa Muhammed'in şık çalımının ardından elinde bir anda 100 TL bulan Serdar Aziz pazarın yolunu tuttu.

Salatalığın bile kilosunun 8 lira olduğunu belirten Serdar Aziz: "Alış verişimin ardından sebzeleri soyunma odasında Mustafa'ya verdim. Mustafa daha Türk kültürüne alışkın olmadığı için sanırım para üstünü geri istedi. Hiç yakıştıramadım. Çırağı bir yere gönderdiğin zaman para üstünü harçlık olarak verirsin. Kendisi henüz çok yeni olduğu için bir şey demek istemiyorum" dedi.

Fatih Terim Mustafa Muhammed'i fırçaladı: "Neden çekirdek aldırmadın?"

Soyunma odasında Serdar Aziz'i gören Fatih Terim önce şaşırdı, sonra durumu öğrenmeye çalıştı. Serdar Aziz'in pazara gittiğini öğrenince "Neden gelirken çekirdek aldırmadın?" diye fırçaladı. Maçın ardından televizyonda Fenerbahçe yöneticilerini izlemek isteyen Fatih Terim'in çekirdek isteği için Serdar Aziz'i bir kez daha markete gönderildiği öğrenildi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı