Necip Uysal'ı Sahada Gören Sergen Yalçın Çılgına Döndü: "Kim Koydu Onu Sahaya!?"

Necip Uysal'ı Sahada Gören Sergen Yalçın Çılgına Döndü: "Kim Koydu Onu Sahaya!?"

Galatasaray'ın puan kaybettiği haftada zorlu Kasımpaşa deplasmanına çıkan Beşiktaş'ta hedef mutlak 3 puandı. Aytaç Kara'nın ilk yarıda attığı golle ilk yarıyı 1-0 geride kapatan Beşiktaş maçı da aynı skorla kaybetti. Maçın kırılma anı ise Sergen Yalçın'ın sağ bekte oynayan Necip Uysal'ı fark etmesiydi. Necip Uysal'ı sahada gören Yalçın, yardımcı antrenörlerine dönerek sitem etti.

"Hadi ben ilk 11 dedim, siz nasıl kabul ettiniz?"

Sahada Necip Uysal'ı gördükten sonra deliye dönen Sergen Yalçın, "Kim koydu Necip'i sahaya?" diye sorunca yardımcı antrenörler şaşkınlığını gizleyemedi. "Siz ilk 11 yazınca biz de sesimizi çıkarmadık hocam" diye cevap verilince Sergen Yalçın çılgına döndü. "Ulan hadi ben yanıldım ilk 11'e Necip'i yazdım, siz bunu nasıl kabul ettiniz?" diyerek soyunma odasına girdi.

"Necip, beni neden uyarmıyorsun oğlum?"

Soyunma odasında Necip Uysal ile konuşan Beşiktaş'ın teknik direktörü oyuncusuyla kısa bir toplantı yaptı. "Necip, ben seni sahaya sürmüşüm neden uyarmıyorsun kaptan. Ben sana demedim mi bu takımın kaptanı sensin, bizi zora sokacak herhangi bir durumun olmasına izin verme diye? Neden demedin hocam beni ilk 11 yazdın iyi misin diye. Bak şimdi herkes bana yüklenecek" dedi. 

Başarılı kaptan ise bu konuşmanın ardından "Haklısınız hocam" diyerek kısa toplantıyı bitirdi. O sırada devre arası bitti fakat yine ikinci yarıda Necip Uysal oynamaya devam etti. Maçın 72. dakikasına kadar oyunda kalan necip Uysal, Oğuzhan Yakup ile yer değiştirdi.

Author

Kamil Blik

tabela internetten para kazanma yazılım şirketleri sosyal medya ajansı